janek.demonista
12-05-2010, 21:28
Pytanie skąd się wzięła obwódka ( coś jak halo ) wokół głowy tego zacnego satyra, czy ktoś mógłby wyjasnić na czym to zjawisko polega i co jest jego przyczyną. Podaje link
Wiem, że zdjęcie jest prześwietlone ale chciałbym dowiedzieć się cos więcej o tym konkretym zjawisku i jego przyczynach
link do foty
http://www.photoshop.com/accounts/8d901f6bda0747b5946beb4ad2bf05d6/px-assets/454ef15e32fa4cd09708febe7acb6f59
ogniskowa 49, f2,8 , 1,40, ISO 200, S-AF, focus point lewe ślepie, pomiar matrycowy
moim zdaniem są tu następujace błędy zbyt mała ogniskowa, pomiar powinien być centralny lub spot, zbyt długi czas
ale nie mam pewności czy to właśnie te czynniki decyduja o efekcie tej obwódki,
Z góry dziękuję strasznie uuuu!
Wiem, że zdjęcie jest prześwietlone ale chciałbym dowiedzieć się cos więcej o tym konkretym zjawisku i jego przyczynach
link do foty
http://www.photoshop.com/accounts/8d901f6bda0747b5946beb4ad2bf05d6/px-assets/454ef15e32fa4cd09708febe7acb6f59
ogniskowa 49, f2,8 , 1,40, ISO 200, S-AF, focus point lewe ślepie, pomiar matrycowy
moim zdaniem są tu następujace błędy zbyt mała ogniskowa, pomiar powinien być centralny lub spot, zbyt długi czas
ale nie mam pewności czy to właśnie te czynniki decyduja o efekcie tej obwódki,
Z góry dziękuję strasznie uuuu!