PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon D90 - zdjęcia biało-czarne



szymano206
10-02-2010, 19:52
Witam.
Posiadam Nikon D90 ale niestety w oobsłudze jestem słaby. Gdzie ustawić aparat tak, by robił zdjęcia biało-czarne?
Pozdrawiam
Szymano

swider
10-02-2010, 20:01
A instrukcje wyrzucił przez okno?

Do tego radze żeby zdjęcia robić kolorowe, ew. później edytować i przerabiać na b&w w jakimś programie graficznym typu Gimp, Photoshop.

misiekk1
10-02-2010, 20:49
chyba czarno-białe a nie biało-czarne...... chociaż efekt końcowy taki sam:-D

szymano206
10-02-2010, 20:52
Niestety nie wiem czemu ale nie dostałem instrukcji. Jestem w stanie gdzies ściągnąc Polska? Chetnie bym ściagnął i wydrukował albo gdzies kupił.

spongo
10-02-2010, 20:58
http://lmgtfy.com/?q=instrukcja+nikon+d90