Zobacz pełną wersję : Złoto, zdjęcia
Guma2000
07-05-2010, 16:36
Witam.
Muszę wykonać zdjęcia bransolety złotej które następnie wstawię na allegro.
Jak się za to zabrać? Jak je zrobić aby złoto się dobrze prezentowało? ;)
Aparat jaki posiadam to Samsung PRO815.
może zlecić wykonanie komuś kto ma sprzęt, studio, i sie na tym zna? to raczej nie powinna być przerażająca kwota...
edit: jak znam życie wątek zakończy się zachętą do kupienia nowego body, stałki do macro, i 3 lamp błyskowych ;) ;)
Guma2000
07-05-2010, 16:46
No w sumie to dobra opcja ale chciałbym to jakoś sam ogarnąć, bo dość często muszę robić tego typu zdjęcia.
Paweł Kania
07-05-2010, 16:49
No w sumie to dobra opcja ale chciałbym to jakoś sam ogarnąć, bo dość często muszę robić tego typu zdjęcia.
No to albo komus oddawaj do zrobienia , albo kup puszkę, słoik do macro, stół bezcieniowy z płytą plexi i 2-3 lampy :-D
Inaczej każde Twoje foto będa wygądały jak jednorazowe przypadkowe foto na allegro.
Guma2000
07-05-2010, 17:23
Byłem u fotografa, zapłaciłem całe 3zł :D
fuck - 3 PLN za fotkę... już widzę te teksty o psuciu rynku:)
marszull
07-05-2010, 19:28
e tam psucie
moim zdaniem to jesli fajna bransoleta to fotograf powinien doplacic
za mozliwosc umieszczenia takiego zdjecia w portfolio
inna sprawa to super reklama, zrobi jescze troche takich zdjec i klientow na pewno to przyciagnie
Kundzior
07-05-2010, 20:04
zrobił bym Ci za 2.99 :)
Art Erie
07-05-2010, 20:16
Byłem u fotografa, zapłaciłem całe 3zł :D
Chyba jakiś chińczyk :-P
Ja bym kasował minimum 25zł :mrgreen:
Guma2000
07-05-2010, 23:31
Też w szoku byłem :D Ale zdjęcia nawet nie drukował, tylko wgrał mi na pena.
Tak to wygląda (nie chce aby wyszło na to, że się chwale, bo nie o to mi chodzi).
http://images35.fotosik.pl/146/c807838a8bdbcb07med.jpg
Zajmuje się trochę e-handlem i często muszę robić tego typu zdjęcia. Jeśli ktoś chciałby podpowiedzieć jak to robić to czekam na wszelkie sugestie. ;)
Art Erie
07-05-2010, 23:48
Tak w skrócie, to stół bezcieniowy (może być nawet płytka plexi ) z możliwością podświetlenia od dołu, kilka żródeł miękkiego światła, trochę testów i dużo praktyki.
A fotka bransolety niestety nie zachęca do zakupu :(
jak masz takich foto...(autocenzura) w okolicy to kup jednak tą puszkę i słoik
marszull
08-05-2010, 04:08
jaka cena takie zdjecie
ewentualnie jakie zdjecie taka cena
superkomornik
08-05-2010, 09:36
Dobre że zapłaciłeś tylko 3zł ;)
Guma2000
08-05-2010, 12:16
Co zrobić, jedyny 'fachowiec' w mieście.
Tak spojrzałem na to zdjęcie to w sumie sam mógłbym takie zrobić. Położyć bransoletę na czarną kartkę i efekt pewnie byłby ten sam.
no byłby ten sam, ale pod warunkiem pstrykania starym telefonem, bo zrobione fotomatołkiem wpędzi w kompleksy tego "zawodowca"
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.