Zobacz pełną wersję : Stara fotka i obróbka
Witam,
Mój NX2 nie daje rady z tą fotką. Może ktoś ma ochotę i chwilę czasu aby
poprawić ten zagięty róg?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/a/a3m.jpg)
Tutaj oryginał:
http://www.zok.pl/a/a3.jpg
Dzięki i pozdrawiam.
Ew. pliki proszę na maila
[email protected]
truman20
18-01-2010, 09:02
Posłałem :)
Posłałem :)
Sprawdzam, sprawdzam ale nic nie ma ?
POzdr.
Posłałem :)
Mam. Dzięki.
;-)
Pozdr.
to stempla prostego nie ma ?
jakoś nie jest trudno to naprawić, mam rację? pytam z ciekawości
to stempla prostego nie ma ?
jakoś nie jest trudno to naprawić, mam rację? pytam z ciekawości
Przy próbie otwarcia tej fotki w NX program pisze że nie zgodna barwa
kolorów i wylatuje.
Pozdr.
Przy próbie otwarcia tej fotki w NX program pisze że nie zgodna barwa
kolorów i wylatuje.
Przekonwertuj b&w na kolor (lub zeskanuj jako kolor) i wtedy się otworzy.
Capture NX/NX2 jest pod tym względem głupi jak but w kształcie Nikona D3.
Andrzej Olender
18-01-2010, 19:02
Dokonałem jeszcze kilku drobnych korekcji. Jak się podoba to mogę na maila przesłać w pełnym rozmiarze.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mankament.pl/download/a32-small.jpg)
fumio, sprawdź swoją pocztę, wysłałem zdjęcie po korekcji.
Andrzej Olender, źle odtworzone prawe biodro postaci, uzyskano wrażenie wklęsłości, a nie wypukłości.
Andrzej Olender
18-01-2010, 21:28
fumio, sprawdź swoją pocztę, wysłałem zdjęcie po korekcji.
Andrzej Olender, źle odtworzone prawe biodro postaci, uzyskano wrażenie wklęsłości, a nie wypukłości.
Masz rację, teraz również to widzę, siedzenie przed komputerem od 8 rano nie sprzyja oczom :)
Ostatnio dużo siedzę przy tego typu pracy, archiwizuję stare przeźrocza sprzed trzydziestu i więcej lat. Na niektórych brak koloru niebieskiego, to te wywoływane w końcówce lat osiemdziesiatych, tragedia. Są takie które przetrwały pożar w rodzinie, a wiec wiele problemów. Po cyfrowej obróbce wiele z nich przeżywa swoją druga młodośc dając wiele radości.
fumio, sprawdź swoją pocztę, wysłałem zdjęcie po korekcji.
Andrzej Olender, źle odtworzone prawe biodro postaci, uzyskano wrażenie wklęsłości, a nie wypukłości.
Sprawdziłem, zapisałem. Bardzo fajnie. Dziękuję.
Pozdrawiam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.