Zobacz pełną wersję : CS3-otwieranie 2 zdjec
Hej,
dopiero zaczynam zabawe w PS, zawsze uzywam NX i mam pytanko. Jak otworzyc 2 zdjecia jednoczesnie, zeby mozna bylo pracowac na maskach.
Jeśli dobrze rozumiem to: wklej drugie jako warstwę (layer) w pierwszym.
Jeśli dobrze rozumiem to: wklej drugie jako warstwę (layer) w pierwszym.
jak nakladac wiem. Chodzi mi o samo otwarcie 2 zdjec. Gdy pierwsze jest otwarte i chce otworzyc drugie, to po prostu te drugie wskakuje na miejsce pierwszego. A chce, zeby jedno zdjecie bylo pod drugim - po wywolaniu juz rawa.
pietrobas
07-02-2010, 18:41
W prawym górnym rogu nacisnać znaczek okna, jak w windowsie, ten w środku. Chyba o to chodzi ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.