PDA

Zobacz pełną wersję : CS3-otwieranie 2 zdjec



Mich77
07-02-2010, 17:53
Hej,

dopiero zaczynam zabawe w PS, zawsze uzywam NX i mam pytanko. Jak otworzyc 2 zdjecia jednoczesnie, zeby mozna bylo pracowac na maskach.

pgi
07-02-2010, 18:26
Jeśli dobrze rozumiem to: wklej drugie jako warstwę (layer) w pierwszym.

Mich77
07-02-2010, 18:30
Jeśli dobrze rozumiem to: wklej drugie jako warstwę (layer) w pierwszym.

jak nakladac wiem. Chodzi mi o samo otwarcie 2 zdjec. Gdy pierwsze jest otwarte i chce otworzyc drugie, to po prostu te drugie wskakuje na miejsce pierwszego. A chce, zeby jedno zdjecie bylo pod drugim - po wywolaniu juz rawa.

pietrobas
07-02-2010, 18:41
W prawym górnym rogu nacisnać znaczek okna, jak w windowsie, ten w środku. Chyba o to chodzi ?

Mich77
07-02-2010, 19:19
Juz mam. Dziekuje.