maciej_mala
05-01-2010, 12:37
zlalazłem na forum narzędzie do powiększania fot, poczytałem o nim i ni diabła nie pamiętam co to było,
podrzuci mi ktoś nazwę chyba było to z Pakietu NIK softwere ale głowy nie dam. aplikacja ewidentnie skierowana na duży format.
podrzuci mi ktoś nazwę chyba było to z Pakietu NIK softwere ale głowy nie dam. aplikacja ewidentnie skierowana na duży format.