Szatanek
05-02-2010, 14:07
Powiedzcie mi prosze jak dokladnie zabrac sie za obrobke zdjecia zrobionego z wzornikiem.
Kombinowalam zeby ustawic kolory ze wzornika tak zeby 100% czerwien miala parametry 100% czerwieni, ale...
Kolory sie wtedy 'rozwarstwiają' :/
Kombinowalam zeby ustawic kolory ze wzornika tak zeby 100% czerwien miala parametry 100% czerwieni, ale...
Kolory sie wtedy 'rozwarstwiają' :/