PDA

Zobacz pełną wersję : Obróbka z wzornikiem



Szatanek
05-02-2010, 14:07
Powiedzcie mi prosze jak dokladnie zabrac sie za obrobke zdjecia zrobionego z wzornikiem.
Kombinowalam zeby ustawic kolory ze wzornika tak zeby 100% czerwien miala parametry 100% czerwieni, ale...
Kolory sie wtedy 'rozwarstwiają' :/

Czornyj
05-02-2010, 14:16
Powiedzcie mi prosze jak dokladnie zabrac sie za obrobke zdjecia zrobionego z wzornikiem.
Kombinowalam zeby ustawic kolory ze wzornika tak zeby 100% czerwien miala parametry 100% czerwieni, ale...
Kolory sie wtedy 'rozwarstwiają' :/

Na pewno pomysł z ustawieniem czerwieni z wzornika na 100% był bardzo, bardzo zły. Jaki to wzornik - CC24?