Zobacz pełną wersję : Zmiana dpi w PS i kompatybilność z Mac'em
Czy jeśli podczas zapisu pliku ze zmienionym dpi zaznaczę Kolejność bajtów dla IBM PC to taki plik nie będzie kompatybilny z MAc'em? Czy musze tą opcję zmienić na Macintosh?
Fotki na potrzeby druku w magazynie foto i jednym z wymagań jest kompatybilność z Mac'em
I jak? ktos poratuje Nielota ?
będzie kompatybilne....
pozdrawiam
oki doki Podziekowal. Zastanawia mnie tylko po co podkreslono taki wymog... ?? Czy mozna zapisac na PeCecie TIFFa tak aby nie mozna go bylo otworzyc na Mac'u?? Teraz takia czysta ciekwosc mnie dopadla
zaszłość się kłania... kiedyś inaczej trochę działały karty graficzne na tych dwóch platformach...
Pozdrawiam
bedize dzialac ... niestety wiekszosc grafikow nadal dziala w czasach gdy jedynym akceptowalnym formatem obrazka byl tiff, do drukarni oddawalo sie jedynie cdra a miedzy pctem i jablkiem komunikacja musiala sie odbywac za pomoca specjalnych programow. przesady te nie znikna chyba do momentu zmiany pokolen :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.