PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana dpi w PS i kompatybilność z Mac'em



Strus
19-02-2010, 12:51
Czy jeśli podczas zapisu pliku ze zmienionym dpi zaznaczę Kolejność bajtów dla IBM PC to taki plik nie będzie kompatybilny z MAc'em? Czy musze tą opcję zmienić na Macintosh?

Fotki na potrzeby druku w magazynie foto i jednym z wymagań jest kompatybilność z Mac'em

Strus
19-02-2010, 20:46
I jak? ktos poratuje Nielota ?

st
19-02-2010, 22:23
będzie kompatybilne....

pozdrawiam

Strus
19-02-2010, 22:29
oki doki Podziekowal. Zastanawia mnie tylko po co podkreslono taki wymog... ?? Czy mozna zapisac na PeCecie TIFFa tak aby nie mozna go bylo otworzyc na Mac'u?? Teraz takia czysta ciekwosc mnie dopadla

st
19-02-2010, 23:58
zaszłość się kłania... kiedyś inaczej trochę działały karty graficzne na tych dwóch platformach...

Pozdrawiam

sailor
22-02-2010, 23:38
bedize dzialac ... niestety wiekszosc grafikow nadal dziala w czasach gdy jedynym akceptowalnym formatem obrazka byl tiff, do drukarni oddawalo sie jedynie cdra a miedzy pctem i jablkiem komunikacja musiala sie odbywac za pomoca specjalnych programow. przesady te nie znikna chyba do momentu zmiany pokolen :D