PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z trybem Lab w CS4



slawek548
07-02-2010, 21:29
Witam.
Mam mały problem z trybem Lab.Gdy przechodzę na niego warstwy robią się czarne,a kanały zostają wyświetlane w skali szarości łącznie z kanałem LAB, w CS3 tego nie było.O co w tym chodzi??? Myślę i nie mam zielonego pojęcia, albo mnie zamroczyło :(

chezzi
07-02-2010, 22:10
opisz dokładniej bo nie wiem czy dobrze to zrozumiałem . Wygląda to na błąd

marbed
07-02-2010, 22:41
W PS CS3 aby zmienić tryb na LAB należy spłaszczyć warstwy w CS4 jest inaczej ?

slawek548
07-02-2010, 23:04
Wygląda na to,że był błąd podczas instalacji.Przeinstalowałem i jest oki.
pozdrawiam