slawek548
07-02-2010, 21:29
Witam.
Mam mały problem z trybem Lab.Gdy przechodzę na niego warstwy robią się czarne,a kanały zostają wyświetlane w skali szarości łącznie z kanałem LAB, w CS3 tego nie było.O co w tym chodzi??? Myślę i nie mam zielonego pojęcia, albo mnie zamroczyło :(
Mam mały problem z trybem Lab.Gdy przechodzę na niego warstwy robią się czarne,a kanały zostają wyświetlane w skali szarości łącznie z kanałem LAB, w CS3 tego nie było.O co w tym chodzi??? Myślę i nie mam zielonego pojęcia, albo mnie zamroczyło :(