brunette
12-02-2010, 02:19
Strasznie podobaja mi sie oczka na tym zdjeciu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img200.imageshack.us/img200/733/dsc04582lh.jpg) (mam nadzieje ze kolezanka z forum sie nie obrazi ze jej zdjecia uzylam :))
Czy mozecie mi powiedziec jak osiagnac taki efekt?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img200.imageshack.us/img200/733/dsc04582lh.jpg) (mam nadzieje ze kolezanka z forum sie nie obrazi ze jej zdjecia uzylam :))
Czy mozecie mi powiedziec jak osiagnac taki efekt?