PDA

Zobacz pełną wersję : Jak osiagnac taki efekt oczek?



brunette
12-02-2010, 02:19
Strasznie podobaja mi sie oczka na tym zdjeciu


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img200.imageshack.us/img200/733/dsc04582lh.jpg) (mam nadzieje ze kolezanka z forum sie nie obrazi ze jej zdjecia uzylam :))

Czy mozecie mi powiedziec jak osiagnac taki efekt?

wolf_13
12-02-2010, 10:01
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=89494

fotodemon
18-02-2010, 17:39
Nie łatwiej zapytać mnie, sam najlepiej wiem jak je obrabiałem;)

brunette
27-02-2010, 18:10
przepraszam ;) nie wiedzialam czyje to zdjecie bo znalazlam je na konkursie

onia
27-02-2010, 19:29
to pytamy i czekamy na obszerny opis :)

Archee
28-02-2010, 12:14
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=89494

padła już odpowiedź z linkiem do tutka koffee, gdzie doskonale krok po kroku jest opisane jak osiągnąć taki efekt

stalen
28-02-2010, 18:56
Aby uzyskać taki efekt oprócz obróbki potrzebny jest dobry materiał wyjściowy czyli piękne oczy modelki