PDA

Zobacz pełną wersję : Jak takie tło?



luk009
14-03-2010, 11:28
Witam! Mam pytanie jak można otrzymać taki efekt tła? http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=2946444 http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=2902843

bogdi64
14-03-2010, 12:55
takie tło nazywa się PS

manfred
14-03-2010, 13:11
Naprawdę błyskotliwa odpowiedź. Teraz pewnie jestes z siebie bardzo dumny

bogdi64
14-03-2010, 14:58
to nie błyskotliwość - to odpowiedź na pytanie

luk009
14-03-2010, 15:46
Czyli....???

bogdi64
14-03-2010, 15:54
grafika - czyli photoshop, osoba wycinana z warstwy (widać to ) i komputerowa ingerencja w tło
http://www.maxmodels.pl/michalmiasko.html
zobacz to zdjęcie - tu nie ingerował w tło

dylus
14-03-2010, 15:55
tekstura nałożona i ewentualnie zmieniony kolor

luk009
03-04-2010, 07:13
"komputerowa ingerencja w tło" to na pewno,
Tekstura nałożona czyli....???? Która to jest jak się nazywa wiecie może?

hostman22
03-04-2010, 16:45
"komputerowa ingerencja w tło" to na pewno,
Tekstura nałożona czyli....???? Która to jest jak się nazywa wiecie może?

Jak dla mnie jest to odpowiednio ustawiony pędzel plus warstwy.
(zbiór fajnych tekstur jest w q3 ;) )
Możesz także znaleźć już gotowe tła w internecie.
Ale wybór teł studyjnych jest naprawdę szeroki, i już od Ciebie zależy co wolisz.

Władca Pixeli
03-04-2010, 18:27
A o tłach "Muslin" to na forum nie słyszeli. Wiadomo, że papierowe tło jest tanie i przy pomocy PS można wszystko zrobić, ale inne tła też istnieją. :mrgreen:
http://www.bhphotovideo.com/c/search?Ntt=musin&N=0&InitialSearch=yes


http://www.bhphotovideo.com/images/images345x345/135049.jpg
źródło (http://www.bhphotovideo.com/images/images345x345/135049.jpg)


http://www.bhphotovideo.com/images/images345x345/159573.jpg
źródło (http://www.bhphotovideo.com/images/images345x345/159573.jpg)