PDA

Zobacz pełną wersję : Nx2 - b&w



Lesiu83
23-01-2010, 01:31
Do ekspertów programu CNX2 jak wy przerabiacie w NX2 zdjęcia na czaro-białe bo ja nie mogę dać sobie z tym rady ...
W LR3 za pomocą tego linku http://the-art-of-light.blogspot.com/2009/03/profesjonalne-wywoanie-fotografii.html uzyskuję całkiem ładne efekty a w CNX2 jakoś mi to nie idzie .. Po kliknięciu na B&W conversion i zabawie suwaczkami efekty są mało zadowalające ... Proszę o wskazówki .

darko
25-01-2010, 12:54
No własnie tymi suwaczkami się trzeba pobawić, jak je ustawić to zależy od danego zdjęcia.
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=118789 tu masz ciekawy tutek o bw w nx-ie
Moje próbki BW też tam znajdziesz

Lesiu83
25-01-2010, 23:03
dzieki za linka będę walczył z tym co tam pokazano ..