Lesiu83
23-01-2010, 01:31
Do ekspertów programu CNX2 jak wy przerabiacie w NX2 zdjęcia na czaro-białe bo ja nie mogę dać sobie z tym rady ...
W LR3 za pomocą tego linku http://the-art-of-light.blogspot.com/2009/03/profesjonalne-wywoanie-fotografii.html uzyskuję całkiem ładne efekty a w CNX2 jakoś mi to nie idzie .. Po kliknięciu na B&W conversion i zabawie suwaczkami efekty są mało zadowalające ... Proszę o wskazówki .
W LR3 za pomocą tego linku http://the-art-of-light.blogspot.com/2009/03/profesjonalne-wywoanie-fotografii.html uzyskuję całkiem ładne efekty a w CNX2 jakoś mi to nie idzie .. Po kliknięciu na B&W conversion i zabawie suwaczkami efekty są mało zadowalające ... Proszę o wskazówki .