Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nx2 - b&w

  1. #1

    Domyślnie Nx2 - b&w

    Do ekspertów programu CNX2 jak wy przerabiacie w NX2 zdjęcia na czaro-białe bo ja nie mogę dać sobie z tym rady ...
    W LR3 za pomocą tego linku http://the-art-of-light.blogspot.com...otografii.html uzyskuję całkiem ładne efekty a w CNX2 jakoś mi to nie idzie .. Po kliknięciu na B&W conversion i zabawie suwaczkami efekty są mało zadowalające ... Proszę o wskazówki .
    Fx

  2. #2

    Domyślnie

    No własnie tymi suwaczkami się trzeba pobawić, jak je ustawić to zależy od danego zdjęcia.
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=118789 tu masz ciekawy tutek o bw w nx-ie
    Moje próbki BW też tam znajdziesz
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    dzieki za linka będę walczył z tym co tam pokazano ..
    Fx

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •