stachu321
19-02-2010, 16:41
Witam,
mam pytanie związane z obsługą CS3 i powiązanym Camera Raw. Mianowicie po wywołaniu Rawa i przejściu dalej do obróbki w CS3 chciałbym powrócić do Camera Raw aby dokonać korekt. Kiedyś korzystałem z double click na miniaturce, i owszem otwiera się plik, ale w nowym oknie CS3. Możliwe że nieświadomie gdzieś nagrzebałem i zamiast zdjęcie po wykonaniu czynności "double click" otwierać się w Camera Raw, otwiera się jako nowy plik w oknie CS3. Jak ktoś wie jak zaradzić problemowi, z góry będę wdzięczny.
mam pytanie związane z obsługą CS3 i powiązanym Camera Raw. Mianowicie po wywołaniu Rawa i przejściu dalej do obróbki w CS3 chciałbym powrócić do Camera Raw aby dokonać korekt. Kiedyś korzystałem z double click na miniaturce, i owszem otwiera się plik, ale w nowym oknie CS3. Możliwe że nieświadomie gdzieś nagrzebałem i zamiast zdjęcie po wykonaniu czynności "double click" otwierać się w Camera Raw, otwiera się jako nowy plik w oknie CS3. Jak ktoś wie jak zaradzić problemowi, z góry będę wdzięczny.