Nikoniarze.pl
>
Fotografia - zagadnienia techniczne
>
Foto - technika
> Szumy
PDA
Zobacz pełną wersję :
Szumy
dominikmiz
06-02-2010, 23:21
Niewiem czy było ale "surfując" po internecie znalazłem taką ciekawostke!!:Dhttp://fotoblogia.pl/2010/01/27/jak-zmniejszyc-szumy-w-aparacie-zamrozic-go/
stig
06-02-2010, 23:42
bylo
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.