darkownik
14-01-2010, 22:43
Witam,
Uzytkuję Nikona d90 od kilku dni. Powiedzcie proszę jak zablokować spustem migawki czujniki ostrości, tak abym wiedział na których przedmiotach czy obiektach została ustawiona ostrość. Które ustawienia mam zmienic w menu.
Dzieki z góry za pomoc.
Uzytkuję Nikona d90 od kilku dni. Powiedzcie proszę jak zablokować spustem migawki czujniki ostrości, tak abym wiedział na których przedmiotach czy obiektach została ustawiona ostrość. Które ustawienia mam zmienic w menu.
Dzieki z góry za pomoc.