PDA

Zobacz pełną wersję : Wywoływanie zdjęć w Labie.



davnes
04-04-2010, 23:19
Witam serdecznie
Proszę napisać w jaki sposób wybrać najlepszy lab do wydruku zdjęć tak aby kolory się zgadzały mniej więcej z tymi które obrobimy na komputerze.

maniek@n
05-04-2010, 10:11
Lab labem, ale dużo zależy od tego co Ty widzisz na ekranie monitora, co widzi pracownik labu na swoim, a jak jest w rzeczywistości :) Poszukaj na forum wątków o kalibracji monitora, profilach barwnych...