PDA

Zobacz pełną wersję : Postarzanie zdjęć...



popi
13-05-2010, 19:04
Hej,

szukam programu do obróbki zdjęć który nadałby finalnej fotce efekt starocia spod gruzów wyciągniętego :) - możliwość dodawania rys, zagnieceń, itp. (po prostu po wywołaniu nie chce mi się gnieść tych wszystkich fotek; leń jestem i tyle ;)

PS tudzież wtyczki do niego nie wchodzą w grę :(

marbed
13-05-2010, 22:46
Poszukaj w dziele z tutkami. Uzyskujesz to między innymi nakładając odpowiednie tekstury ustawiając odpowiednie krycie

notic
19-05-2010, 21:28
tak jak marbed pisze, odpowiednie tekstury + krycie, zmiana trybu mieszania i gotowe :) dodatkowo można zastosować coś z rodziny efexów.

marszull
20-05-2010, 13:46
ewentualnie gnieciony postarxzany paier do drukarki i na nim drukowac zdjecia

popi
21-05-2010, 10:29
Dzięki, szukam...

notic
21-05-2010, 10:50
komuś kiedyś tłumaczyłem na PW, tak więc i ślę do Ciebie; )

Joseph79
25-05-2010, 12:37
W ostatnim numerze DVF jest temat jak wydrukować postarzane zdjęcie na postarzanym papierze. Polecam tą lekturę - a przy okazji dowiesz się czegoś o macro fotografii (temat numeru)

popi
25-05-2010, 17:56
Dzięki; musiałem ominąć w sklepie m-cznik...