kameleon30
05-04-2010, 20:03
Witam,
ostatnio zmienilem kompa i mam problemy z photoshop cs4 - mianowicie przy powiekszeniu powyzej 600x obraz zostaje podzielony na kwadraciki o bialych bokach, wyglada to tak:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/04/1822d869d523ebea-1.jpg
źródło (http://images44.fotosik.pl/280/1822d869d523ebea.jpg)
obojetnie czy jest to jpg, plik psd-nie ma znaaczenia rozdzielczsoc itd, przy powiekszeniu (ok x600 ale czasem w przypadku malych fotek i mniej) obraz zamias plynnie byc rozmazanym w pikseloze robi taki dziwny podzial. Na innych kompach podlaczonych do crt jest ok, co moze byc przyczyna? i jak to wylaczyc?
ostatnio zmienilem kompa i mam problemy z photoshop cs4 - mianowicie przy powiekszeniu powyzej 600x obraz zostaje podzielony na kwadraciki o bialych bokach, wyglada to tak:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/04/1822d869d523ebea-1.jpg
źródło (http://images44.fotosik.pl/280/1822d869d523ebea.jpg)
obojetnie czy jest to jpg, plik psd-nie ma znaaczenia rozdzielczsoc itd, przy powiekszeniu (ok x600 ale czasem w przypadku malych fotek i mniej) obraz zamias plynnie byc rozmazanym w pikseloze robi taki dziwny podzial. Na innych kompach podlaczonych do crt jest ok, co moze byc przyczyna? i jak to wylaczyc?