PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobic taki efekt na zdjeciu-pomocy



leszek225
08-04-2010, 23:12
Witam, chcialbym uzyskac taki efekt jak na ponizszym zdjeciu,nie wiem jak to zrobic, moze znajdzie sie ktos uprzejmy i podpowie,pomoze ,z góry serdecznie dziekuje
http://i36.photobucket.com/albums/e28/snakeplisken22/e6822ff697.jpg

velaskez
08-04-2010, 23:19
Photoshop, dym dodany też w PS. Poza tym zabawa kontrastem. To wygląda na delikatny bleach bypass.

Bladyrunner*
09-04-2010, 00:18
Witam, chcialbym uzyskac taki efekt jak na ponizszym zdjeciu,nie wiem jak to zrobic, moze znajdzie sie ktos uprzejmy i podpowie,pomoze ,z góry serdecznie dziekuje
http://i36.photobucket.com/albums/e28/snakeplisken22/e6822ff697.jpg

Jezu, ale syf, naprawdę chcesz taki efekt?

Boghol
09-04-2010, 09:51
Zgadzam się z przedmówcą, efekt przy tym zdjeciu wyszedł marnie, szczególnie oczy. Zasadniczo temat wyczerpał Valaskez, podniesiony kontrast tonalny i do tego bleach bypass, ewentualnie jakas lekka brązowa tinta.

crofan
09-04-2010, 10:08
Jeżeli masz lightrooma to ustaw suwaki:
clarity 100%, vibration 30%, saturation -40% i dodaj troche czerwonego tintu i dobrze wyostrz i gotowe :)