about
11-02-2010, 14:50
witam serdecznie wszystkich na forum po lifcie,,jest git...
mam pytanko w sprawie focenia nocnego a konkretnie focenia na bardzo dlugich czasach, chodzi o efekt gwiazd ze smugami. Posiadam d80-ke,,,,,,,, obecnie z gripem, czy ktos juz robil takie fotki,,, i jak sprawdza sie sprzet, przy takich czasach, wyczytalem gdzies ze mozliwe sa przegraznia matrycy, hmmm ....prosze o porady i wasze doswiadczenia w tej materii, posiadam rowniez stara EM-ke i mysle zeby ja wprowadzic do akcji....pzdr
mam pytanko w sprawie focenia nocnego a konkretnie focenia na bardzo dlugich czasach, chodzi o efekt gwiazd ze smugami. Posiadam d80-ke,,,,,,,, obecnie z gripem, czy ktos juz robil takie fotki,,, i jak sprawdza sie sprzet, przy takich czasach, wyczytalem gdzies ze mozliwe sa przegraznia matrycy, hmmm ....prosze o porady i wasze doswiadczenia w tej materii, posiadam rowniez stara EM-ke i mysle zeby ja wprowadzic do akcji....pzdr