PDA

Zobacz pełną wersję : Nocne szalenstwa



about
11-02-2010, 14:50
witam serdecznie wszystkich na forum po lifcie,,jest git...
mam pytanko w sprawie focenia nocnego a konkretnie focenia na bardzo dlugich czasach, chodzi o efekt gwiazd ze smugami. Posiadam d80-ke,,,,,,,, obecnie z gripem, czy ktos juz robil takie fotki,,, i jak sprawdza sie sprzet, przy takich czasach, wyczytalem gdzies ze mozliwe sa przegraznia matrycy, hmmm ....prosze o porady i wasze doswiadczenia w tej materii, posiadam rowniez stara EM-ke i mysle zeby ja wprowadzic do akcji....pzdr

erde
11-02-2010, 23:39
d80 (wiem z własnego doświadczenia) wypala fioletowe rogi na zdjęciach - efekt grzania się matrycy. Widać to już przy czasach rzędu 3-5 minut...

stig
11-02-2010, 23:44
d80 (wiem z własnego doświadczenia) wypala fioletowe rogi na zdjęciach - efekt grzania się matrycy. Widać to już przy czasach rzędu 3-5 minut...Na szczescie ostatnio aura sprzyja. Przy takich temperaturach raczej nie ma wiekszego problemu z grzaniem sie matrycy. ;)