Zobacz pełną wersję : Prezentacja
Witajcie czy ktoś wie jakim softem coś takiego osiągnąc
http://www.youtube.com/watch?v=iXcdGCk9lpU
www.animoto.com (http://animoto.com/)
noyC-k4qvLQ
dzieki szkoda ze 250 $ troch dużo
Tutaj są opłaty. (http://animoto.com/pricing)
30$ na rok jeśli godzisz sie na ich małe logo na końcu prezentacji i użytek niekomercyjny (z mojego dochodzenia wynika, że prezentacje wykonywane przez fotografów dla klientów prywatnych nie są przez nich uznawane za komercyjne. Za komercję uznają używanie np do kampanii reklamowych).
Upgrade kazdego video do jakości DVD 5$.
Druga opcja: płacisz jednorazowo za każdą prezentację 3$ + 5$ za jakość DVD. Jeśli robisz jedną na miesiąc to dobra opcja.
Inna sprawa, że prezentacje wykonane w animoto już sie trochę nudzą bo są w gruncie rzeczy podobne do siebie. Serwis jest stale rozwijany, wprowadzili możliwość dodawania fragmentów video i pracują nad kolejnymi udogonieniami, np tematami (ogień, woda itd).
no ale co np jak sobie to logo z końca filmu wytnę przecież wystarczy bylejaki soft do filmów żeby to obciąc
może coś takiego Ci wystarczy - na stronce jest wersja trial do przetestowania: DVD SlideShow (http://www.arcsoft.com/estore/software_title.asp?ProductCode=DVDSS#submenu)
dzieki ale już przerabiałem te wszystkie softy i animoto bije je na głowę
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.