PDA

Zobacz pełną wersję : Prezentacja



broniu
19-04-2010, 19:27
Witajcie czy ktoś wie jakim softem coś takiego osiągnąc

http://www.youtube.com/watch?v=iXcdGCk9lpU

Andy_O
19-04-2010, 21:28
www.animoto.com (http://animoto.com/)

noyC-k4qvLQ

broniu
20-04-2010, 07:09
dzieki szkoda ze 250 $ troch dużo

Andy_O
20-04-2010, 09:19
Tutaj są opłaty. (http://animoto.com/pricing)

30$ na rok jeśli godzisz sie na ich małe logo na końcu prezentacji i użytek niekomercyjny (z mojego dochodzenia wynika, że prezentacje wykonywane przez fotografów dla klientów prywatnych nie są przez nich uznawane za komercyjne. Za komercję uznają używanie np do kampanii reklamowych).
Upgrade kazdego video do jakości DVD 5$.

Druga opcja: płacisz jednorazowo za każdą prezentację 3$ + 5$ za jakość DVD. Jeśli robisz jedną na miesiąc to dobra opcja.

Inna sprawa, że prezentacje wykonane w animoto już sie trochę nudzą bo są w gruncie rzeczy podobne do siebie. Serwis jest stale rozwijany, wprowadzili możliwość dodawania fragmentów video i pracują nad kolejnymi udogonieniami, np tematami (ogień, woda itd).

broniu
20-04-2010, 09:49
no ale co np jak sobie to logo z końca filmu wytnę przecież wystarczy bylejaki soft do filmów żeby to obciąc

carac
20-04-2010, 10:09
może coś takiego Ci wystarczy - na stronce jest wersja trial do przetestowania: DVD SlideShow (http://www.arcsoft.com/estore/software_title.asp?ProductCode=DVDSS#submenu)

broniu
20-04-2010, 10:15
dzieki ale już przerabiałem te wszystkie softy i animoto bije je na głowę