tomassy
03-05-2010, 09:21
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nie wiem czy w dobrym dziale zadaję pytanie ale może ktoś się tym zainteresuje :) Chciał bym wykonać swoim gołębią foto - zastanawiam się jak wykonać oświetlenie do klatki jakie lampy i konstrukcja ale również jak wykonać żeby zdjęcia wykonane były jak nr 1,2 a nie nr 3 .Proszę o wyrozumiałość i podpowiedzi .
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://tomassy.ayz.pl/web_images/12.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://tomassy.ayz.pl/web_images/1269868100_1.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://tomassy.ayz.pl/web_images/pl-092-06-26-c.jpg)
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://tomassy.ayz.pl/web_images/12.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://tomassy.ayz.pl/web_images/1269868100_1.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://tomassy.ayz.pl/web_images/pl-092-06-26-c.jpg)