Zobacz pełną wersję : Foto - technika
Strony :
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
[
14]
15
- Pierścienie pośrednie a obiektywy z elektroniką
- Przygotowanie do robienia zdjęć na Zawodach Sportowo-Pożarniczych.
- Jak zrobić zdjęcie nieba nocą?
- Panoramy - workflow (np. co robić przed a co po sklejaniu)
- Dywagacje czysto teoretyczne
- Fotografowanie pod światło.
- Timelapse - problem z jakością
- Jakie filtry zostały użyte w tym zdjęciu?
- Fotografia samochodu.
- Fotografia z lampą zewnętrzną, pytania
- Odszumianie dla długich czasów przy niskim ISO
- ktore fotolaby...
- Profil z Adobe DNG Profile w puszce
- RAW czy JPG ?
- Oświetlanie wesela
- Jak uzyskać taki efekt na zdjęciach?
- Mały ciemny kościół - help
- Brak ostrości - Proszę o pomoc
- Jak uzyskac takie B&W
- Radość fotografowania
- Jak nagrać na płytkę ...
- Pytanie o kolorystykę
- Przysłona 1.8, a ostre postacie?
- profil barwny d700
- Stitching - zszywanie
- foto w podczerwieni z D5300 i filtrem IR ???
- Poprawne fotografie tańczących ludzi (wesele)
- oświetlenie stanowiska
- Jak uzyskać taki filtr?
- Optyczni? Komu wierzyć?
- Jak uzyskać efekt ze zdjęć?
- [DR5000] Idealne studio jest w domach
- dla osób ze skalibrowanymi monitorami
- Co to za technika?
- Funkcja Auto Iso a ustawienie max czasu otwarcia migawki przy wybraniu preselekcji głębi ostrości
- Białe tło
- te same parametry wykonania zdjęcia a różny efekt
- Przygotowanie stanowiska pracy
- Oprawa zdjęcia w ramę
- forografia podwodna- czas i przygotowanie
- [Lustrzanka] Balans bieli
- Czy to bubel zakładu fotograficznego?
- Kompensacja ekspozycji "po nowemu" + TTL vs TTL-BL
- Prośba o wyjaśnienie pojęcia/bardziej zaawansowany poradnik o świetle
- Kadrowanie zdjęcia na potrzeby dowodu.
- Nikon D750 i D600 porady w fotografowaniu ?
- Samyang 8mm + Lightroom pozbycie się efektu fisha??
- Zdjęcia portretowe i krajobrazowe, czy zawsze są poprawiane w komputerze?
- Nocne zdjęcia samochodów w ruchu
- Zdjęcie do paszportu
- Animowany gif stół obrotowy
- Filtry efektowe w aparatach Nikon
- Aplikacja profilu korekty obiektywu
- Zdjęcia czarno-białe
- Krajobraz - jakie szkło ?
- Jak obrobic zdj w taki sposob...
- Szara karta jak używać poprawnie?
- Jak uzyskać fakturę papieru kartonu
- LR a zafarb filtra ND
- jakość a połowa skali przysłony obiektywu fakt czy mit
- [DR5000] Władca barw
- Korekta obiektywu, a rzeczywistość??
- Jakie ustawienia do zdjęć Sportowych ?
- Zdjęcia nocnego nieba - co i jak?
- Moc błysku -di866 mk2 + Nikon d700
- Fotografowanie imprez okolicznościowych.
- Problem z wydrukiem na bardzo nietypowym papierze
- Zdjęcia do dokumentów
- Biała klatka do winietowania obiektywu.
- Jak omijać zielony guziczek AUTO????
- Kilka pytań na temat fotografowania w kościele
- wielkość zdjęcia ---> szumy
- Problem z kolorami zdjęć produktów, czy to coś związanego z balansem bieli ??
- Nikon d90 & reportaż
- Kalibracja przy użyciu USB Docka metodą MadeByZośka
- Ekspozycja a postprodukcja...
- Uchwycenie Samochodu w ruchu.
- odszumianie zdjęć
- Jak wyliczyć czas otwarcia migawki
- Astrofotografia - "bezpieczniej" prześwietlać?
- Jak uzyskać niebieskie tło przy pomarańczowym filtrze na lampie
- Czy z tego portretu da się jeszcze coś wyciągnąć?
- Kolor skóry, portret ze słońcem
- Wykonanie zdjęć na piance
- Pytanie o technikę wykonywania zdjęć typu self-portrait
- Bezplatna wersja DxO
- Kompresja zdjęcia
- Zmiana czasu w exif
- Głębia ostrości w fotografii produktów
- Najlepsze zdjęcia ślubne jakie widziałem - technika
- Portret z rozmazanym tłem.
- DPI zdjęcia
- źródło światła studyjnego w portrecie - pytanie
- problem z balansem bieli w HDR
- Colorchecker, wskazówki przy trudno świetle
- Od RAWu do antyramy
- Rozdzielczośc zdjęć
- Poradniki fotografa
- Fotografia ptaków - początkowy setup
- pomocy inne kolory wydruku zdjęcia canon pixma ip7250
- Długi czas naświetlania oraz ostra postać
- Puszysta panna młoda ;)
- Refleksy świetlne
- Time laps - technika
- Nikon D3200 - fotografia produktowa - jak zacząć?
- Nocne zdjęcia z Nikonem D600 i szkłem 2.8
- Hugin - panorama "z podłogą i sufitem" - jak to zrobić.
- Problem z filtrem ND
- Nauka fotografii raczkowanie
- Sposób na UNIKANIE aberracji chromatycznych
- Korekta AF dla obiektywu
- synchronizacja d3200 z lampą zewnętrzną
- Fotografowanie jadących samochodów
- Technika ostrzenia
- Jak ja to zrobiłem - czyli 3 zdjęcia w jednym i chwila grozy.
- Jakim aparatem/obiektywem zostały wykonane te zdjęcia?
- Jak wykonać portret na dachu w nocy
- Balans bieli w LightRoom
- LightRoom a obrobka zdjęć
- Jakie ustawienia do zdjęć piłki nożnej ?
- Bezlusterkowce a AF i przysłona
- Aberracje chromatyczne - likwidowanie za pomocą filtra ?
- Ostre czy poruszone?
- Jak robić zdjęcia na FLUO PARTY?
- hoya skylight 1A - ilość światła
- Fotografia ubrań
- Zdjęcia w karczmie
- fotografia f(kształt twarzy)
- Czas migawki a różne obiekty - ściąga
- Zdjęcia przez teleskop
- Odbicie na szkle
- Lampa pierścieniowa w klubie (i nie tylko)
- Wydruk wielkoformatowy
- Ostrość - problemy...
- Ostre zdjęcia makro w fotografii stomatologicznej
- fioletowy zafarb na środku kadru w czerniach
- Cholerne cienie :(
- zdj w domu jak uzyskac te swiatlo :)
- Jak obliczyć czas?
- Praktica/Zenit- czy działa TTL?
- Jakość/kolory zdjęć Nikona
- problem z WB - ustawienia manualne a różne kolory w serii
- Odblaski światła na tle
- nikon d80 + stół obrotowy i zdjęcia 360 stopni
- zdjęcia na chrzcie
- Problem z ostrością i światłem w trudnym oświetleniu.
- Rekomendowany sprzęt do klubu, rodzaj oświetlenia, techniki pracy.
- Jak powstaja "takie" zdjecia???
- sposob na ostre zdjecia?
- jak zrobić fajny bokeh w ftografii makro?
- Co lepsze do makro?
- Jak uzyskać taki styl?
- Wybór wielkości pola AF.
- Zdjęcia budynków i folii
- Balans bieli
- Jak obrobiono takie zdjęcie ?
- nikon d3200 jakie lampy błyskowe do zdjęć produktu
- Przeglądarka Raw na Androida
- odszumianie przy filtrach nd
- Freelensing, zakup soczewek
- Zdjęcia samochodów - odbicia na lakierze
- Precyzyjna korekta AF z obiektywami AF-D
- Fotografowanie komuni.
- Cesna
- Fotografia samolotów na wysokościach przelotowych - co można poprawić ?
- Makro - pierwsze próby.
- Kto mnie nauczy balansu bieli.
- Pomoc Dla Amatora :(
- Ostrość mi ucieka!
- Migawka. Jak dokładnie działa?
- szumy na zdjeciu w trybie manualnym
- Panorama z ręki?
- Zmiana rozmiaru - ostrość.
- Zapytanie o ustawienie manualne d5200
- Ocena barwy światła
- Nieskończoność do dechy.
- Brak szczegółów na zdjęciu - wina moja czy szkła (Tamron 150-600 G1)?
- Tekst zamieniony na krzywe w pliku tiff
- Kurs fot. cyfrowej jakiegoś prof. z uniwersytrtu Stanford za free (angielski)
- Tryb "Sport" a kolory.
- Obiektyw do zdjęć w stylu retro
- Trzy aparaty i różne kolory
- Problem z ostrością w Nikonie D3100 w kwestii tła. Proszę o pomoc.
- ZDJĘCIA GRUPOWE -proszę o wskazówki
- Fotografowanie małej bizuterii
- Migawka
- Czy ramki są passe?
- Hosting zdjęć bez kompresji ?
- Ciekawe techniki i metody fotografii bizensowej.
- korekta ekspozycji
- Wymiana / żonglowanie obiektywami
- Coś nie tak z aparatem czy obiektywem ?
- Jak dobrać ustawienia do konkretnego ujęcia
- ISO - technika nadekspozycji, celem usunięcia ziarna?
- Głębia ostrości - graficznie
- Multiekspozycja- jak wykonać?
- Prośba o radę - brak ostrości na zdjęciach
- Ustawienia manualne P900
- Fotografia stali
- Jak wykonać podobne ujęcie - pomoc dla nowicjusza
- Portret w zbroi - wskazowki
- Makrofotografia monet - jaki zestaw ?
- Ilford SFX200
- VR - kiedy ją wyłączyć
- Fotografia Beauty - kurs/szkolenie - znacie kogoś?
- ISO a umiejętność naświetlania zdjęcia
- wpływ wielkości matrycy na GO
- Długi czas ekspozycji - zachód/wschód słońca
- Fotografia ptaków i nie tylko - starter pack
- Brak ostrości spowodowany brakiem umiejętności trzymania szkła, złym wyborem ustawień czy pogodą?
- Jak złapać symetrię?
- zdjęcie pioruna
- Parametry aparatu, a jakość obrazka
- Kilka pytań - świadoma fotografia.
- Krajobraz - ustawienia
- Jak sobie radzić z szumem na wyższych ISO?
- Hiperfokalna a Średni Format
- Poradnik dla amatorów fotografów w odcinkach by Dr. Tad. Cyprian
- zdjecia w urzedzie stanu
- Spawanie
- Szumiące i poruszone zdjęcia
- Technika ostrych zdjęć tańczących par
- Dwa w jednym czyli zdjęcia i film.
- Ostrość twarzy
- Pierwsze zdjęcia na ciemnej sali bankietowej [amator]
- ciemne zdjęcia
- Technika_ Zdjecia typu "duch"
- Dlaczego nikkor 35mm 1.8G robi ciemniej niż kitowy 18-55 3.5-5.6 ?
- Jakość zdjęcia
- LabPolska
- Zdjęcia samochodu
- Statyw - zdjęcie w pionie
- ustawienie balansu bieli nikon P7800
- Co robie źle, że są takie plamki?
- Chrzciny po koleżeńsku po raz pierwszy
- Zamrożenie ruchu / FX vs DX
- tryb sportowy - ostrość na tle zamiast na poruszającym się obiekcie
- Futsal
- Portret w ruchu
- Fotografia makro zębów porcelanowych
- Ostrość z teleobiektywem
- Makro bardzo duze przyblizenie i znakomita ostrosc Jak ?
- Nikon d7500 - tryb auto
- Środki techniczne, które są stosowane w statywach do kamer
- Zdjecia w podczerwieni / Nikon D610
- Fotograf d.... czy sprzęt za słaby?
- Jak zrobić takie zdjęcie?
- Jak obrobić takie zdjęcie?
- Fotografowanie mniejszych zdjęć w Archiwum. Jakie ustawienia
- Jak zrobić takie zdjęcie (kolorystyka)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.