Aleena
20-06-2016, 12:25
Witam i o światło pytam ;)
Czy tutaj został użyty jedynie sporych rozmiarów softbox prostokątny po prawej? Jeśli tak, to czy on jest ustawionyny na najniższej wysokości przeciętnego statywu czy na czymś mniejszym?
I jeszcze chciałabym zapytać czy okta 140 byłaby to takiego typu fotografii ok?
pozdrawiam :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/f50be692da9bd039f801ceeadc61b2c1-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/f50be692da9bd039f801ceeadc61b2c1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/370f67cfcfa5c51f1d45c77ddb503980-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/370f67cfcfa5c51f1d45c77ddb503980.jpg)
Sent from my SM-T710 using Tapatalk
Czy tutaj został użyty jedynie sporych rozmiarów softbox prostokątny po prawej? Jeśli tak, to czy on jest ustawionyny na najniższej wysokości przeciętnego statywu czy na czymś mniejszym?
I jeszcze chciałabym zapytać czy okta 140 byłaby to takiego typu fotografii ok?
pozdrawiam :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/f50be692da9bd039f801ceeadc61b2c1-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/f50be692da9bd039f801ceeadc61b2c1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/370f67cfcfa5c51f1d45c77ddb503980-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160620/370f67cfcfa5c51f1d45c77ddb503980.jpg)
Sent from my SM-T710 using Tapatalk