Keek
04-04-2016, 18:00
Chce zrobic profil do obiektywu. Szerokokatnego.
Znacie moze jakis dobry, konkretny sposob na zrobienie bialej klatki?
Wiem, ze najlepiej sfotografowac biala sciane (moze jakis dobry adres w Warszawie :D), albo przeslonic obiektyw czyms mlecznym, ale moze zna ktos jakies inne magiczne sposoby?
Znacie moze jakis dobry, konkretny sposob na zrobienie bialej klatki?
Wiem, ze najlepiej sfotografowac biala sciane (moze jakis dobry adres w Warszawie :D), albo przeslonic obiektyw czyms mlecznym, ale moze zna ktos jakies inne magiczne sposoby?