DR5000
16-11-2015, 20:07
Cześć!
Nie wiem czy nie wynalazłem na nowo koła, ale potrzebowaliśmy zdjęć w wysokim kluczu, na już i w warunkach powtarzalnych i pomyślałem o wannie. Zdecydowanie polecam, bo tak "lekkiej" sesji nie wykonywaliśmy dawno! Oto jak to wyglądało i jak wyszło :)
http://dr5000.com/wysoki-klucz/
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23652001-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23652-001.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23657001-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23657-001.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23657002-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23657-002.jpg)
Nie wiem czy nie wynalazłem na nowo koła, ale potrzebowaliśmy zdjęć w wysokim kluczu, na już i w warunkach powtarzalnych i pomyślałem o wannie. Zdecydowanie polecam, bo tak "lekkiej" sesji nie wykonywaliśmy dawno! Oto jak to wyglądało i jak wyszło :)
http://dr5000.com/wysoki-klucz/
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23652001-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23652-001.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23657001-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23657-001.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23657002-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23657-002.jpg)