PDA

Zobacz pełną wersję : [DR5000] Idealne studio jest w domach



DR5000
16-11-2015, 20:07
Cześć!

Nie wiem czy nie wynalazłem na nowo koła, ale potrzebowaliśmy zdjęć w wysokim kluczu, na już i w warunkach powtarzalnych i pomyślałem o wannie. Zdecydowanie polecam, bo tak "lekkiej" sesji nie wykonywaliśmy dawno! Oto jak to wyglądało i jak wyszło :)

http://dr5000.com/wysoki-klucz/


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23652001-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23652-001.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23657001-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23657-001.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/11/wpid23657002-1.jpg
źródło (http://dr5000.com/wp-content/uploads/wpid23657-002.jpg)

RaditZ
16-11-2015, 20:28
Zaraz wypróbuję. Dzięki za pomysł :D

PiciuD300
16-11-2015, 21:17
Fucktycznie, ale proste.

notdot
16-11-2015, 22:54
Ale i tak najważniejsze to ... czysta wanna :D

dmcreative
17-11-2015, 16:04
Panie, ale kto mi tak wannę wyszoruje? ;)

Merde
17-11-2015, 16:55
Ale ten gradiencik na ekranie LCD to już chyba robota Photoshopa? :)

FelTom
17-11-2015, 17:49
Świetne, dzięki.
A jakiś tutek dla tych, którzy zamiast wanny mają tylko prysznic? ;)

zbyszekD7000
17-11-2015, 18:32
Musisz zrobić remont łazienki i wrócić do starych nawyków ;)

Wujot
17-11-2015, 19:34
Autor dowiódł, że pomysłowość i otwarte spojrzenie w fotografii to często klucz do sukcesu. Brawo.

pozdro
Wiesiek

Zdebik
17-11-2015, 19:59
Swietna robota ale lepiej napisz kiedy kolejny filmik na youtube.

salas
17-11-2015, 20:29
Pokazcie rawa

amirez
17-11-2015, 23:15
Wiedziałem, że coś robię nie tak. Jednak wodę trzeba wylać z wanny ;)
Fajny pomysł.

RobertMiernik
17-11-2015, 23:35
Jak już zauważył, trzeba mieć niezły zakręt na szorowanie wanny ;)

To już wolę kartkę z bloku wyrwać i zrobić to po staremu ;P