asia90
13-09-2016, 14:16
Cześć, jestem posiadaczką nikona d3200 i lampy zewnętrznej Yongnuo Speedlite YN560 III
Do swoich zdjęć potrzebuję, aby uruchamiać lampę zewnętrza w sposób inny niż przez użycie mojej błyskowej w aparacie.
Otóż- często robię zdjęcia pionowo i zawsze moja lampa wbudowana rzuca cień za obiektem - jeśli trzymam aparat poziomo- jest ok, wszystko równomiernie oświetlone.
Jeśli pionowo- jedna strona traci bo ma cień. Ustawioną ją mam na minimum mocy czyli 1/32 a zewnętrzną na np 1/8 i dalej to samo.
Bardzo proszę Was o radę, czy jest możliwość inaczej uruchamiać moją lampę zewnętrzną?
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/8061126/1
Do swoich zdjęć potrzebuję, aby uruchamiać lampę zewnętrza w sposób inny niż przez użycie mojej błyskowej w aparacie.
Otóż- często robię zdjęcia pionowo i zawsze moja lampa wbudowana rzuca cień za obiektem - jeśli trzymam aparat poziomo- jest ok, wszystko równomiernie oświetlone.
Jeśli pionowo- jedna strona traci bo ma cień. Ustawioną ją mam na minimum mocy czyli 1/32 a zewnętrzną na np 1/8 i dalej to samo.
Bardzo proszę Was o radę, czy jest możliwość inaczej uruchamiać moją lampę zewnętrzną?
http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/8061126/1