bbtylko
19-02-2017, 21:20
witam, czy ktos jest w stanie konkretnie opisac procedure powstawania takich zdjec, tu przyklady:
1. https://www.flickr.com/photos/ryan_engstrom/14472209409/in/photolist-e5xJ39-o3RRDT-oDzkJ5-RCgX2L-nGaxAj-e24P8R-oMG1T9-rmCMXK-pd91kE-gKRqtD-dWDQM2-nTCdaB-remPRo-tGCoZy-hTnrCS-na5ZG2-rkbFgf-k6fDBP-nde7hw-qiSM3G-q2QMBd-f7ZDyh-uB5vvn-e5yaSm-pvneCU-ebWLd2-exQPjC-exhdYN-qRLRmJ-oqBFBL-mV1b9x-n7JZKg-phAEBU-rjzywm-nU7n4b-qm6DsG-obsc14-nKPVWV-SfoaXH-7TyA9t-RYEddV-RWDWrB-pdPuVR-of3ZxL-pN7wvP-ssqxGK-nuD1u7-gr71mz-bjphRM-r9mQhm
2. https://www.flickr.com/photos/67654596@N04/15618037801/in/photolist-pN7wvP-ssqxGK-nuD1u7-gr71mz-bjphRM-r9mQhm-aQAHY4-r3YtjS-mzxA4B-pq2JYK-njDZaj-nqo3Ls-qhtrwi-r5nVzw-qNCfwd-dzhsit-qycBfb-FRjd8q-oUubX6-RRrsV8-Fmhipk-dJXaWE-ec4Yze-q5rCyF-o97vax-ptQzLx-e7MYZc-ehkYQW-H5z2n6-qZKqMa-e5b7xa-e1G2Xf-phNNBy-az5rVm-FY6gXJ-RAYAZH-cEZqMC-oNiF6j-u1hpor-tQe5wm-p41Kju-oBo3wz-nDMLMf-qvMDff-qkeqsr-dbD8rv-H1Ls29-mT7EWc-qhmuQf-qBk52y
3. https://www.flickr.com/photos/benperrin/16503515828/in/photolist-r9mQhm-aQAHY4-r3YtjS-mzxA4B-pq2JYK-njDZaj-nqo3Ls-qhtrwi-r5nVzw-qNCfwd-dzhsit-qycBfb-FRjd8q-oUubX6-RRrsV8-Fmhipk-dJXaWE-ec4Yze-q5rCyF-o97vax-ptQzLx-e7MYZc-ehkYQW-H5z2n6-qZKqMa-e5b7xa-e1G2Xf-phNNBy-az5rVm-FY6gXJ-RAYAZH-cEZqMC-oNiF6j-u1hpor-tQe5wm-p41Kju-oBo3wz-nDMLMf-qvMDff-qkeqsr-dbD8rv-H1Ls29-mT7EWc-qhmuQf-qBk52y-dvYWHo-qM6hqW-Jt6EHz-e2GRxi-pAJNAz
4. https://www.flickr.com/photos/128199683@N02/27873635451/in/photolist-Jt6EHz-e2GRxi-pAJNAz-nvRCRT-bvdQu6-fPcySS-mwkTvm-s9nZfn-eKTyvd-bDckNV-C1LYyZ-pjH97T-duZdrb-Sa7JBx-qspYx6-8Ee5Ke-phzvih-qFunnH-bYFccq-GzzNey-ds1tZG-EuaFpV-RSk2Lw-pTpqnp-oBCont-qmEB2o-oHd75e-orUJjt-nubrfV-a5vEcG-ntaVZ6-9bCyUi-96DdmF-f8Ygsc-pH91iy-e1nMbx-pCYWXG-pxCyxf-nygT8b-oYvBkd-nQH7t1-pSfr47-oK5b1W-ourJR9-o5gprw-rFE8bp-dN2ZTX-qe7tDM-FQnRwB-hycz3s
chodzi mi o to jakie techniki, jaki potrzebny sprzet i jaki typ obrobek w programach graficznych. jak uzystac taka glebie ostrosci w calym kadrze?? czy mozliwe jest uzyskanie takich efektow bez focus stacking?? czy wystarczy hipertokalna i wyostrzanie?? prosze o odpowiedz...
1. https://www.flickr.com/photos/ryan_engstrom/14472209409/in/photolist-e5xJ39-o3RRDT-oDzkJ5-RCgX2L-nGaxAj-e24P8R-oMG1T9-rmCMXK-pd91kE-gKRqtD-dWDQM2-nTCdaB-remPRo-tGCoZy-hTnrCS-na5ZG2-rkbFgf-k6fDBP-nde7hw-qiSM3G-q2QMBd-f7ZDyh-uB5vvn-e5yaSm-pvneCU-ebWLd2-exQPjC-exhdYN-qRLRmJ-oqBFBL-mV1b9x-n7JZKg-phAEBU-rjzywm-nU7n4b-qm6DsG-obsc14-nKPVWV-SfoaXH-7TyA9t-RYEddV-RWDWrB-pdPuVR-of3ZxL-pN7wvP-ssqxGK-nuD1u7-gr71mz-bjphRM-r9mQhm
2. https://www.flickr.com/photos/67654596@N04/15618037801/in/photolist-pN7wvP-ssqxGK-nuD1u7-gr71mz-bjphRM-r9mQhm-aQAHY4-r3YtjS-mzxA4B-pq2JYK-njDZaj-nqo3Ls-qhtrwi-r5nVzw-qNCfwd-dzhsit-qycBfb-FRjd8q-oUubX6-RRrsV8-Fmhipk-dJXaWE-ec4Yze-q5rCyF-o97vax-ptQzLx-e7MYZc-ehkYQW-H5z2n6-qZKqMa-e5b7xa-e1G2Xf-phNNBy-az5rVm-FY6gXJ-RAYAZH-cEZqMC-oNiF6j-u1hpor-tQe5wm-p41Kju-oBo3wz-nDMLMf-qvMDff-qkeqsr-dbD8rv-H1Ls29-mT7EWc-qhmuQf-qBk52y
3. https://www.flickr.com/photos/benperrin/16503515828/in/photolist-r9mQhm-aQAHY4-r3YtjS-mzxA4B-pq2JYK-njDZaj-nqo3Ls-qhtrwi-r5nVzw-qNCfwd-dzhsit-qycBfb-FRjd8q-oUubX6-RRrsV8-Fmhipk-dJXaWE-ec4Yze-q5rCyF-o97vax-ptQzLx-e7MYZc-ehkYQW-H5z2n6-qZKqMa-e5b7xa-e1G2Xf-phNNBy-az5rVm-FY6gXJ-RAYAZH-cEZqMC-oNiF6j-u1hpor-tQe5wm-p41Kju-oBo3wz-nDMLMf-qvMDff-qkeqsr-dbD8rv-H1Ls29-mT7EWc-qhmuQf-qBk52y-dvYWHo-qM6hqW-Jt6EHz-e2GRxi-pAJNAz
4. https://www.flickr.com/photos/128199683@N02/27873635451/in/photolist-Jt6EHz-e2GRxi-pAJNAz-nvRCRT-bvdQu6-fPcySS-mwkTvm-s9nZfn-eKTyvd-bDckNV-C1LYyZ-pjH97T-duZdrb-Sa7JBx-qspYx6-8Ee5Ke-phzvih-qFunnH-bYFccq-GzzNey-ds1tZG-EuaFpV-RSk2Lw-pTpqnp-oBCont-qmEB2o-oHd75e-orUJjt-nubrfV-a5vEcG-ntaVZ6-9bCyUi-96DdmF-f8Ygsc-pH91iy-e1nMbx-pCYWXG-pxCyxf-nygT8b-oYvBkd-nQH7t1-pSfr47-oK5b1W-ourJR9-o5gprw-rFE8bp-dN2ZTX-qe7tDM-FQnRwB-hycz3s
chodzi mi o to jakie techniki, jaki potrzebny sprzet i jaki typ obrobek w programach graficznych. jak uzystac taka glebie ostrosci w calym kadrze?? czy mozliwe jest uzyskanie takich efektow bez focus stacking?? czy wystarczy hipertokalna i wyostrzanie?? prosze o odpowiedz...