PDA

Zobacz pełną wersję : Bezplatna wersja DxO



sufenta
10-06-2016, 09:35
Nie wiem, czy to dobre miejsce na te informacje: do konca sierpnia bezplatny software http://www.chip.de/news/Kostenlose-Bildbearbeitungs-Vollversion-DxO-Optics-Pro-9-Elite-wird-aktuell-verschenkt_95003417.html

Daedric
10-06-2016, 10:32
dzięki, niestety nie otwiera RAWów z D750 :(

myrele
10-06-2016, 14:02
Dzieki, przetestuje

Evanduril
10-06-2016, 16:05
http://www.dxo.com/de/profifoto

U mnie kieruje do tej witryny, może będzie mniej przeklikiwania.

sufenta
10-06-2016, 16:13
prosza cie o podanie adresu email

tbogdanowicz
10-06-2016, 17:41
Zobaczyłem że jest tam również możliwość pobrania PS CS 2.
Wiem że to stary program, ale na sporadyczny użytek podczas służbowych wyjazdów, gdy mam ze sobą tylko laptopa a chcę się pobawić by mi wystarczył.
Teraz mam pytanie - czy on zadziała na Win 10???

Tomek

sl011
10-06-2016, 18:26
Mam nadzieję, że wersja nie jest tylko niemiecka, że można wybrać np angielski?

IT
10-06-2016, 21:57
Zobaczyłem że jest tam również możliwość pobrania PS CS 2.
Wiem że to stary program, ale na sporadyczny użytek podczas służbowych wyjazdów, gdy mam ze sobą tylko laptopa a chcę się pobawić by mi wystarczył.
Teraz mam pytanie - czy on zadziała na Win 10???

Tomek
U mnie działał.

sufenta
10-06-2016, 22:04
Jako, ze to "moj" thread odpowiem: nie wiem :-). Sciagnac, sprawdzic i ewentualnie odistalowac.

pawl_s
11-06-2016, 13:09
Podziękował :)

SerU
11-06-2016, 17:05
PS2 na Win10 zadziała, ale ten ze stronyc Chip DE, czy każdej innej strony jest tylko i wyłącznie dla tych, którzy wcześniej legalnie zakupili ten program i mają do niego legalny klucz. Adobe nigdy nie udostępniło żadnego elementu z zestawu CS2 za darmo! Jak ktoś to zainstaluje, to będzie to pirat ;)

Zresztą na stronie Chip DE jest informacja na ten temat na samej górze strony z download'em. Uczyć się języków Panowie i Panie :mrgreen:

tbogdanowicz
11-06-2016, 18:07
Dzięki za odpowiedź,

to że napisane jest że to dla posiadających wcześniej legalnego PS2 doczytałem później niż zadałem pytanie. Chciałem go zainstalować na służbowym komputerze, także dokładnie wszystko sprawdzałem przed ściągnięciem, by nie mieć kłopotów.

Ale zawsze dobrze że ktoś napisał dla tych, którzy z różnych przyczyn nie doczytali :-).

Pozdrawiam,
Tomek

jo44
11-06-2016, 18:24
Mam nadzieję, że wersja nie jest tylko niemiecka, że można wybrać np angielski?
Na pewno już to sprawdziłeś, ale TAK. Można wybrać inny język.

pawl_s
11-06-2016, 22:20
Potwierdzam powyższe.

Maro66.
11-06-2016, 22:34
Super. Wersja 7 którą miałem do tej pory nie czytała mi plików z D7100. Teraz jest OK :-)

Warciarz
02-07-2016, 00:19
Nie wiem czy to kwestia ustawień, ale strasznie ociężale chodzi mi ten program w stosunku do LR. W każdym bądź razie może być ciekawą alternatywą. Próbowałem w swoim stylu obrobić jedno zdjęcie na obydwóch programach i efekty wyszły dość mocno zróżnicowane :)