PDA

Zobacz pełną wersję : Technika ostrzenia



michaljulek
18-09-2016, 20:59
Hej, jaka technika ustawiacie ostrość podczas ślubu czy wesela? Jest to standardowe ostrzenie spustem migawki i rekompozycja, czy Af On, rekompozycja i strzał spustem?

2pompony
18-09-2016, 21:14
To zależy od szybkości ucieczki pana młodego. Jak chyżo umyka to tylny AF-ON i tryb sportowy, jak stoi jak słup soli, to standartowo spustem.

manfred
19-09-2016, 07:54
Hej, jaka technika ustawiacie ostrość podczas ślubu czy wesela? Jest to standardowe ostrzenie spustem migawki i rekompozycja, czy Af On, rekompozycja i strzał spustem?
Nie ma jak w pierwszym poście rozwalić system.