Zobacz pełną wersję : problem z balansem bieli w HDR
MarekMHT
22-06-2016, 18:18
Witam ..
Od jakiegoś czasu mam nikona d750 , sprawa jest taka że jak robię (BKT) 5,7czy 9 fotek przepuszczam je przez Photomatixa tka jak wcześniej kiedy miałem D7100 i tu pojawia się problem
Zdjęcia są zielonkawe
photos.google.com/album/AF1QipNxI2Qiou6VjbxX5OLM6qD9YGdK_7YhQp43xbrG/photo/AF1QipOepNf7SUen4wzRxaVrZLHQaeNLRtT7tfv7x4Qr
photos.google.com/album/AF1QipNxI2Qiou6VjbxX5OLM6qD9YGdK_7YhQp43xbrG/photo/AF1QipNTgmqCXHTvyqlHQr67g1Od9eC3CLUnhBDCJnm-
jeśli ktoś ma jakieś podpowiedzi i pomysły ... to prosiłbym o pomoc
MarekMHT
22-06-2016, 22:28
Nie ma takiego adresu.
https://photos.google.com/album/AF1QipNxI2Qiou6VjbxX5OLM6qD9YGdK_7YhQp43xbrG/photo/AF1QipOepNf7SUen4wzRxaVrZLHQaeNLRtT7tfv7x4Qr
I dalej się nie otwiera. Sprawdzasz linki po tym, jak je umieścisz? ;)
MarekMHT
22-06-2016, 23:19
I dalej się nie otwiera. Sprawdzasz linki po tym, jak je umieścisz? ;)
mis ie otwiera
mis ie otwiera
Super! A u mnie jest tak:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/notw-1.jpg
źródło (http://rydosz.com/pic/notw.jpg)
I co? :mrgreen:
To są indywidualne adresy, a nie linki do zdjęć.
Nie umie zdjęcia wkleić a za balans się zabiera ;-)
MarekMHT
23-06-2016, 12:55
nad zdjeciami popracuje później .. faktem jest problem zielenienia zdjęć i czekam na jakieś podpowiedzi
Ale jakie Tych chcesz podpowiedzi przecież nie widać zdjęcia a kuli szklanej popatrz nie mamy.
MarekMHT
23-06-2016, 13:18
Ale jakie Tych chcesz podpowiedzi przecież nie widać zdjęcia a kuli szklanej popatrz nie mamy.
https://methoss84.flog.pl/wpis/11180336/#w
oj wiadomo o co chodzi że zieleni zdjęcia tka samo jak czasem jest czerwienienie , tylko problem jest że normalne foty są ok tylko problem jest gdy robię HDR przepuszczam zdjęcia przez photomatix-a i mam taki problem
Co do zdjęć nie wiem jak sie wkleja na forum nigdy tego nie robiłem , co cie tak bawi że nie potrafię tego zrobić skoro nigdy nie było mi to potrzebne jak jesteś tu się pośmiać to sie zawiń i nie zabieraj miejsca ludzią którzy chcą pomóc i nie pajacuje głupimi tekstami ,, nie umiesz wkleić zdjęć a bierzesz sie za balans bieli ,, bo każde forum zalewają takie trole jak ty bez obrazy ale ...
A jakich ustawień w Photomatixie używasz ??
Bardzo proszę, bez wycieczek osobistych.
Na każdym forum jest coś takiego jak FAQ. Należy to przeczytać.
FAQ-Najczęściej zadawane pytania-Czytanie i pisanie wiadomości - gdybyś to przeczytał, to bez problemu obrazek pojawiłby się na forum.
Zdjęcie wygląda tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s19.flog.pl/media/foto/11180336_problem-.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.