crobe
04-02-2016, 22:12
Witam forumowiczów.
Mam pytanie odnośnie programu do animacji gif robię pisanki ażurowe i chodzi mi o to aby zrobić animacje 360 na potrzeby aukcji.
Wykonałem stół obrotowy od 4-64 zdjęć na obrót w oparciu o silnik krokowy i wyzwalanie podczerwienią to akuratnie działa prawidłowo.
Mam problem szukam lepszego programu do sklejania takich animacji moja zrobiona jest w virtualdub i ma kiepskie kolory, oraz migania aparat (Nikon D 60) ustawiony był na auto co z tym zrobić ?
LINK DO GALERII (https://picasaweb.google.com/110451833338988973262/27Stycznia2016?authkey=Gv1sRgCN_B6oimq9euqQE) z gifem.
Mam pytanie odnośnie programu do animacji gif robię pisanki ażurowe i chodzi mi o to aby zrobić animacje 360 na potrzeby aukcji.
Wykonałem stół obrotowy od 4-64 zdjęć na obrót w oparciu o silnik krokowy i wyzwalanie podczerwienią to akuratnie działa prawidłowo.
Mam problem szukam lepszego programu do sklejania takich animacji moja zrobiona jest w virtualdub i ma kiepskie kolory, oraz migania aparat (Nikon D 60) ustawiony był na auto co z tym zrobić ?
LINK DO GALERII (https://picasaweb.google.com/110451833338988973262/27Stycznia2016?authkey=Gv1sRgCN_B6oimq9euqQE) z gifem.