PDA

Zobacz pełną wersję : [DR5000] Władca barw



DR5000
04-03-2016, 11:23
Przygotowujemy nowy odcinek, tym razem będzie o kolorach od spektrum światła, przez przestrzenie barwne, głębię kolorów, balans bieli, dynamikę tonalną, podstawy tworzenia profili barwnych, aż po poprawną kalibrację monitora, środowisko pracy, proofing i zarządzanie kolorem w systemie operacyjnym, czyli o kolorach od A do Ź.

Poniżej próbka, malutki fragment odcinka. Dajcie proszę znać co myślicie, jakie zagadnienia Was interesują w tym temacie, będzie to dla nas wskazówka :)


http://www.youtube.com/watch?v=mmFetJsmyPk

MstrG
04-03-2016, 11:28
Rafał, chętnie obejrzę całość :)

Zdebik
04-03-2016, 12:54
Rafał, chętnie obejrzę całość :)
Z tego co mi wiadomo, bedziesz musial zaplacic 19zl. Sam chetnie zobacze jak wyczarowac takie profile jak ma dr5k.

jacek_wozniak
04-03-2016, 17:22
Z tego co mi wiadomo, bedziesz musial zaplacic 19zl. Sam chetnie zobacze jak wyczarowac takie profile jak ma dr5k.

opowiadali o color checkerze w odcinku o nieobrabianiu zdjęć :)

DR5000
04-03-2016, 22:40
Dzięki! Oczywiście będzie o profilowaniu i myślę, że w tej materii będzie jak nigdzie indziej ;)

DR5000
26-03-2016, 13:06
Jesteśmy na ostatniej prostej, zaraz po świetach zabieramy się do ostatecznej realizacji filmu. Jeśli ktoś z Was ma jakiekolwiek sugestie, to jest ostatni moment na ewentualne zmiany i upgrady. Wciąż realizujemy zamówienia na treść! :)