Zobacz pełną wersję : odszumianie przy filtrach nd
Mam pytanie czy macie włączone odszumianie długich czasów naświetlania przy foceniu filtrami szarymi słabszymi jak nd8,16 i mocniejszymi nd1000. Denerwuje mnie utrata czasu odszumiania po zrobieniu fotki.
Jeszcze jedno. Czy macie włączone odszumianie wysokie iso przy takim fotografowaniu.
Mam pytanie czy macie włączone odszumianie długich czasów naświetlania przy foceniu filtrami szarymi słabszymi jak nd8,16 i mocniejszymi nd1000. Denerwuje mnie utrata czasu odszumiania po zrobieniu fotki.
Jeszcze jedno. Czy macie włączone odszumianie wysokie iso przy takim fotografowaniu.
Ja tę opcję w aparacie wyłączyłem i nie używam jej od lat. Inna sprawa, że praktycznie nie robię długich czasów na wysokim ISO.
Ja tę opcję w aparacie wyłączyłem i nie używam jej od lat. Inna sprawa, że praktycznie nie robię długich czasów na wysokim ISO.
Ja także robię przy niskim iso głownie 100 a o wysokie pytam się przy okazji
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.