lukasz.antoniak
02-06-2016, 14:05
Witam,
Nie posiadam ani skalibrowanego monitora ani wielkiego doświadczenia z retuszem portretu. Czy kolor skóry poniżej nie wpada zbytnio w czerwień? Mistyczna "czerwonka" produkowana przez D750 :).
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s33.postimg.org/62hkbgwbz/DSC5626_small.jpg)
Pozdrawiam,
Łukasz
Nie posiadam ani skalibrowanego monitora ani wielkiego doświadczenia z retuszem portretu. Czy kolor skóry poniżej nie wpada zbytnio w czerwień? Mistyczna "czerwonka" produkowana przez D750 :).
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s33.postimg.org/62hkbgwbz/DSC5626_small.jpg)
Pozdrawiam,
Łukasz