- [PS] Kopiowanie warstw dopasowania (adjustment layers) miedzy zdjeciami
- Naświetlanie zdjęć-jak odpowiednio naswietlić
- Jak zrównoważyć barwy przy jednoczesnym świetle żarowym i fluorescencyjnym w kadrze?
- Korzystać ze wszystkich pól AF czy nie?
- Packshot - odblaski na ceramice
- Przycisk AE-AF lock
- Photoshop wycinanie - błaganie o szybką pomoc.
- 'greenbox' wycinanie z tła
- Głupie pytanie - studio
- Prostowanie budynkow itp
- D90 - panoramowanie.
- Makro a filtr polaryzacyjny
- Kolor skóry D90
- Pomoc przy ustawieniach aparatu .
- MAKRO - płatki śniegu
- nieciekawe zdjęcia w kościele
- Zdjęcie do dowodu dla 5-cio miesiecznego dziecka
- Wydruk wielkoformatowy
- Skad ta roznica cs5 - nx2
- Jak uniknąć prześwietlenia nieba ?
- Ale jak to? Światło.
- zdjęcia z reki - do jakiego czasu
- Wyostrzanie w TIFF czy JPG ?
- Folia polaryzacyjna na źródle światła
- D-Light - Kto używa ? Jakie wady i zalety?
- Raw zawiłości
- Kompozycja - spirala Fibonacciego
- Strzał do żarówki ze śrutu i błysk lampy?
- Jak robic dobre makro tamronem 90
- Jak wykonać takie zdjęcie?
- Koncert - jakie szkło
- Polaroid PoGo
- dobre ISO, by nie przesadzić
- Ruch tłumu - dł. czasy?
- mgielka
- Fotografia sferyczna z lotu ptaka
- Jak i gdzie czaić się na zwierzęta?
- Co zostało zrobione źle?
- Fotografowanie butów...
- wężyk vs statyw
- jpg = JPEG ?? Problem z Alle
- jak obrabiać zdjęcia dymu..
- co robie nie tak ?
- Głębia ostrości - ogniskowa vs odległość
- Makro i kilka innych głupich pytań
- Kolorystyka zdjęć - zasady ogólne
- Jak robic zdjęcia potraw i temu podobnych ?
- Hdr a wołany RAW
- jak uzyskać coś podobnego?
- Jak osiągnąć podobny efekt???
- raw 14 czy 12 bit w D7000
- jpeg 16bit????
- Dyptyk w Lightroom.
- Wprowadzanie MATu
- Jak osiągnąć taki efekt?
- zapis JPG - profile kolorów
- Urok takumara i pentacona
- zlecanie wydruków a przestrzenie barwne
- Jak zrobione ?
- Samochodziki RC
- Zdjecia wnętrz
- Białe tło a czysta biel -pytanie
- Matryca LCD - jakośc wyświetlanych zdjęć
- Ustawianie ostrości
- efekt
- balans bieli
- prążki z plotera atramentowego
- seryjne pomniejszenie wielu plików na raz
- D90 i błysk na tylną kurtynę
- wb raz jeszcze
- zdjęcia kropelek Vide Tutek
- nie mam juz siły......
- Automatyka programowa z fleksją a priorytet przysłony
- migawka nikon d200
- jak załadować profile kolorów z labu.
- Wyprostowanie zdjęcia fisheye
- Save for web w Lightroom
- Proszę o kilka słów wprowadzenia,
- Jak to zrobić?
- Zastosowanie lampy
- D7000 i IR ?
- fotografowanie ptaków
- Imitacja szyby
- raw do jpg D300vs D700
- Jak uzyskać taki efekt?
- Wywoływanie zdjęć do Internetu, wyostrzenie
- Co zakupić do D80?
- Gwiazdy na długim czasie i podświetlone obiekty
- Pytanie dotyczące zczytywania zdjęć w LR
- jaka lampa w plener do takiego efektu?
- Fotocela - fotografia burzowa
- Efekt 'niebieskawych'[?] zdjec.
- Aparat typu "Open source" i niewidzialny !
- Zdjęcie pod słońce
- Panoramy 360 -- wirtualne spacery.
- dym tytoniowy
- B/W w RAWach
- Stackowanie
- Kolory na zdjęciu podczas obróbki, na stronach i po wydruku
- Fajny symulator dla początkujących
- filtry lub efekty do zdjec.
- nikon d90 - problem z balansem bieli
- Ustawienia manualne - SKOKI DO WODY
- Makro przy użyciu heliosa - instrukcja
- Kolor w NX2
- Prośba o poradę - zdjęcia w kościele przy słabym oświetleniu.
- lightroom i uzywanie presetow na kilku zdjeciach naraz
- konwersja do b&w
- Duży wydruk i duże DPI - jak zrobić ??
- Photoshop: szalejacy Brush Tool
- raw a jpg
- Autofocus a przekadrowanie
- Punkt pomiaru światła a punkt ostrości.
- Problem z obróbką i ostrością
- Lightroom i profil aparatu w NEF
- Lumino
- Jak uzyskać taki efekt wody???
- D7000 RAW a JPEG
- Magiczna biała ramka
- Co to za efekt ?
- Ruchome zdjęcia
- d3000- mdłe zdjęcia
- LR i rozjaśnienie miejscowe
- Lustrzane odbicie
- Szara karta czy korekta???
- Uszkodzone pliki NEF + JPG
- Problem z Szybką maską w PS
- RAW-y czyli: "Czy ogry mają warstwy?"
- Gdzie jest ostrość
- Bracketing - czy warto dopłacić
- Jak obrobic zdjęcie spójrzcie
- Niebieskie plamy
- zdjecia HDR
- RAW-y, TIFF-y i panoramy
- Filmowanie lustrzanką
- Sesja wodna o wschodzie/zachodzie - CLS
- Dave Hill - dekonstrukcja
- Kadrowanie w PS'ie
- Sport nocą w ruchu, technika robienia zdjęć?
- Street photo - jak zacząć?
- LR full image
- d300s i 2400 dpi?
- Laik potrzebuje pomocy!
- High Key - czy to zdjęcie jest bliskie tej technice?
- zdjecia seryjne
- Żywe zdjęcia
- Usunięcie paska
- pytanie o sb-900
- szukam programu/sposobu?
- Utrata dynamiki przy dużym kontraście
- Obróbka - w dobrą stronę idę?
- ustawienia w słoneczny dzień
- Zdjęcia odzieży
- Wasze patenty na trzęsące się ręce
- Drgania przy zdjęciach seryjnych na statywie
- Panoramy- wirtualne wycieczki
- Jak uzyskac taki efekt??
- Czerwone zdjęcia w cieniach
- BW
- Projekt Photoshop Tricks - webinaria
- Jak wykonać takie zdjęcie???
- lightroom - wyostrzanie
- Jak optymalnie zmniejszyć zdjęcie na stronę internetową?
- Jak uzyskać taki efekt?
- obrobka zdjec
- Łączenie zdjęć seryjnych - jak uzyskać taki efekt?
- obróbka zdjęcia-pomoc
- Jak zrobić panoramę sferyczną ze znacznej wysokośći
- Piękne zdjęcia w piekny słoneczny dzień.
- jak uzyskać taki efekt?
- Panoramy sferyczne...
- jak sfotografować obrazy?
- Jak? przy jakich ustawieniach? przykład
- The SLR Camera Simulator
- balans bieli w portrecie o zachodzie slonca
- Jak uzyskac taki efekt ? Zdjecia Davida Hamiltona.
- Jak sie robi take zdjecia
- D50 - ile można wycisnąć?
- Zdjęcia na kręgielni
- Test na back focus/front focus
- Pomożecie ?
- Balns bieli - nikon d90
- Zoom za pomocą nóg.
- ostrzenie po zminie wielkości ??
- Zdjęcia w teatrze
- Pytanie/słońce
- Lustrzane odbicie
- matowosc, brak smolistosci...
- TIF i co dalej :( help
- Potrzebuję obróbki zdjęcia
- Filtr - Wyskrobane zdjecie
- Co to kurcze blaszka jest??
- Kurs photoshopa na płytce..
- NX2 lasso
- HDR Porady
- Dust off - warto spróbować
- Lightroom + Photoshop Elements - problem z jasnością
- Co zrobić, gdy jest ciemno jak w nosie
- Co to jest?
- Tryb Fotografowania
- Latający przedmiot - jak to jest zrobione
- Spyder Cube - dziwna sprawa z zakupem
- Zagadka
- Jak zapisac ustawiaenia w PS?
- O co chodzi z wielkością pliku?
- trwałosć zapisu zdjęć na płytach dvd
- Ciekawe kiedy Nikon na to wpadnie...
- Ostre i nieporuszone portrety przy bardzo słabym świetle.
- Fotografia dzieciaków dla niezaawansowanych
- Ostrzenie do druku
- nikon d3100 a niebo w nocy
- Wykonywanie zdjęć makro.
- Rozciągnięty krajobraz.
- PS i profil kolorów fotolabu
- Piłka nożna - co ja źle robię
- D5100 HDR Effect vs Software HDR
- Jak dodać efekt "HALO"
- Tamron 90 w portrecie
- Zdjęcia / film z budowy
- Rodzaje oswietlenia - porownanie
- Bity w D90
- Ramki z szybkami czy bez?
- Problem z kolorami
- Fotoalbum - pytanie
- Autokoretka w ligtroomie
- Ogniskowe zestawienie
- Wartości przysłony całkowite i połówkowe a wskazania światłomierza.
- Auto focus - pytanie amatora
- Proszę o poradę - zdjęcia w ruchu
- Co to za aparat ?
- ostre zdjecia krajobrazu
- proste pytanie o photoshopa - obraz biało - czarny
- Pseudo-3d zdjęcia (dzieki "miganiu")
- Zmniejszanie JPG
- Ostre zdjęcia jadących samochodów - którędy droga?
- funkcje aparatu - wpływ na jakość zdjęcia
- Portret w domu na tle ściany
- Powiększanie zdjęcia do dużego formatu
- Paproch na zdjęciu - jak usunąć?
- Problem z wywołaniem Raw'a z D300s + 17-55 2.8
- Adobe lightroom
- FF/BF - z czym to się je B)
- kolor czcionki - pytanie do osob zajmujących sie dtp itd.
- N D3100 przepalenia
- Błysk w EXIFach
- Prosba o wytłumaczenie
- wyostrzanie i wysokie iso
- Używanie eV i punktów ostrości
- Obliczanie wartości metrycznych
- Fotografia ślubna zimą :)