PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zapisac ustawiaenia w PS?



adrian8308
16-10-2011, 22:23
Witam!
Podpowiecie koledzy jak zapisać ustawienia w PS? Chodzi mi o zapisanie tego co zrobiłem na jednym zdjęciu, (warstw z dopasowaniami załóżmy) abym mógł te same ustawienia wykorzystać na innym pliku.

marszull
16-10-2011, 22:41
poczytaj sobie o akcjach w PS, to powinno pomoc, przynajmniej do czesci problemow
bo wszystkiego sie nie da zalatwic akcjami

adrian8308
16-10-2011, 23:39
ok dzięki, własnie czytam:)