adrian8308
16-10-2011, 22:23
Witam!
Podpowiecie koledzy jak zapisać ustawienia w PS? Chodzi mi o zapisanie tego co zrobiłem na jednym zdjęciu, (warstw z dopasowaniami załóżmy) abym mógł te same ustawienia wykorzystać na innym pliku.
Podpowiecie koledzy jak zapisać ustawienia w PS? Chodzi mi o zapisanie tego co zrobiłem na jednym zdjęciu, (warstw z dopasowaniami załóżmy) abym mógł te same ustawienia wykorzystać na innym pliku.