PDA

Zobacz pełną wersję : Aparat typu "Open source" i niewidzialny !



Motorniczy
22-05-2011, 22:11
Witam !
Moze to kogos zainteresuje , bardzo ciekawe materialy na temat aparatow fotograficznych .Pozdro ! :)

Aparat, do którego sam możesz napisać oprogramowanie:

http://fotoblogia.pl/2009/09/07/aparat-do-ktorego-sam-mozesz-napisac-oprogramowanie

http://s1.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2009/09/22290_open_source_camera-496x382.jpg




Niewidzialny aparat – czy to możliwe? [wideo] :

http://fotoblogia.pl/2011/03/23/niewidzialny-aparat-czy-to-mozliwe-wideo

http://s1.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2011/03/Screen-shot-2011-03-23-at-11.55.18-AM.png

darkmajin
22-05-2011, 23:17
pierwszy wpis z 2009 drugi ma już prawie 3 miechy ... o co chodzi :> kopiesz ?

Motorniczy
22-05-2011, 23:50
pierwszy wpis z 2009 drugi ma już prawie 3 miechy ... o co chodzi :> kopiesz ?

Nie czytaj jak to znasz , proste ??

lukiii
23-05-2011, 10:59
No fajnie, a czytałeś chociaż co linkujesz? Koniec drugiego newsa: "aparat będzie dostępny na rynku w piątek za tydzień. Wypada wtedy 1 kwietnia"