Mont
04-03-2011, 16:26
Witajcie!
Usiłuję zamieścić w ogłoszeniu na alle zdjęcia zapisane w jpg.
Zapisałem je raz przez PS, raz przez Capture jako JPEG.
Rozszerzyłem nazwę zdjęcia "coś tam.JPEG".
Nic nie skutkuje, pomimo prawidłowej wielkości (do 200kb) pojawia się komunikat,że zdjęcia ma niewłaściwy format.
Zdjęcie powinno być w formacie GIF, JPEG lub PNG.
Pomóżcie bo już zgłupiałem o co w tym chodzi.
Usiłuję zamieścić w ogłoszeniu na alle zdjęcia zapisane w jpg.
Zapisałem je raz przez PS, raz przez Capture jako JPEG.
Rozszerzyłem nazwę zdjęcia "coś tam.JPEG".
Nic nie skutkuje, pomimo prawidłowej wielkości (do 200kb) pojawia się komunikat,że zdjęcia ma niewłaściwy format.
Zdjęcie powinno być w formacie GIF, JPEG lub PNG.
Pomóżcie bo już zgłupiałem o co w tym chodzi.