PDA

Zobacz pełną wersję : jpg = JPEG ?? Problem z Alle



Mont
04-03-2011, 16:26
Witajcie!
Usiłuję zamieścić w ogłoszeniu na alle zdjęcia zapisane w jpg.
Zapisałem je raz przez PS, raz przez Capture jako JPEG.
Rozszerzyłem nazwę zdjęcia "coś tam.JPEG".
Nic nie skutkuje, pomimo prawidłowej wielkości (do 200kb) pojawia się komunikat,że zdjęcia ma niewłaściwy format.
Zdjęcie powinno być w formacie GIF, JPEG lub PNG.

Pomóżcie bo już zgłupiałem o co w tym chodzi.

Przemek Paśnik
04-03-2011, 16:27
use lower case extension, wtedy zapisze jako .jpeg :)

Mont
04-03-2011, 16:35
use lower case extension,

a po ludzku jak to będzie ?? :razz:

tu próbowałem : http://www.pstools.pl/index.php żeby nie było że na łatwiznę odę ;)

Mont
04-03-2011, 17:06
Help

Przemek Paśnik
04-03-2011, 17:12
a może po prostu użyj opcji zapisz dla internetu i urządzeń, tam skompresujesz zdjęcie, wywali exifa i możne wtedy przejdzie?

Mont
04-03-2011, 17:26
próbowałem :[

Przemek Paśnik
04-03-2011, 17:31
głupie pytanie, sprawdź czy plik wyjściowy:

- jest w sRGB
- zapisałeś jako 8bit
- nazwa zawiera polskie znaki?
- nie wiem sam co mam tu wpisać, tylko powyższe przychodzą mi do głowy :)

Vinci
04-03-2011, 18:52
a może ".jpg", a nie ".jpeg"?

Art Erie
04-03-2011, 18:53
Zapisz rozszerzenie małymi literami.