JaroPienza
02-04-2011, 13:21
Witam.
Dostałem zlecenie zrobienia wnętrza domu/mieszkania. Wyobrażam to sobie ,wiem mniej wiecej jak ma to wyglądać. Chciałem sie zapytać was , czy mieliście do czynienia z takimi zdjęciami?
- na co zwracać uwagę?
- w jaki dodatkowy sprzęt sie przygotować (poza aparatem,statywem i wezykiem)
Moze macie linki do takich zdjęć. Osobiscie nie mogłem nic znaleźć .
Dziękuje za Wasza pomoc
Dostałem zlecenie zrobienia wnętrza domu/mieszkania. Wyobrażam to sobie ,wiem mniej wiecej jak ma to wyglądać. Chciałem sie zapytać was , czy mieliście do czynienia z takimi zdjęciami?
- na co zwracać uwagę?
- w jaki dodatkowy sprzęt sie przygotować (poza aparatem,statywem i wezykiem)
Moze macie linki do takich zdjęć. Osobiscie nie mogłem nic znaleźć .
Dziękuje za Wasza pomoc