PDA

Zobacz pełną wersję : Polaroid PoGo



jerezano
22-02-2011, 10:10
Czy ktoś użytkuje tą drukareczkę? Chcę ją kupić na wyjazd, ale szukam opinii użytkowników. Najbardziej mnie zniechęca bateryjka, która podobno starcza na zaledwie 15 wydruków...

jerezano
28-02-2011, 10:59
Nie ma użytkowników ? :(

ryszkut
28-02-2011, 21:37
cheba nie ma.
to nie ameryka ;)

MirekM
28-02-2011, 23:11
Mam, tylko cudów nie ma co oczekiwać po wydrukach. Z zasady wydrukami mają się cieszyć obdarowani, nie my.

jerezano
01-03-2011, 08:52
Mam, tylko cudów nie ma co oczekiwać po wydrukach. Z zasady wydrukami mają się cieszyć obdarowani, nie my.

O to mi właśnie chodzi, żeby przekupić ewentualnych modeli z odległych krajów. :) Na ile w rzeczywistości starcza bateryjka? Będąc w okolicach bez dostawy prądu trzeba się z tym liczyć...

MirekM
03-03-2011, 13:03
To trzeba by dorobić zasilacz z paluszków, akumulatorek też się sam rozładowuje. Testów wydajnościowych nie robiłem.