Zobacz pełną wersję : Polaroid PoGo
jerezano
22-02-2011, 10:10
Czy ktoś użytkuje tą drukareczkę? Chcę ją kupić na wyjazd, ale szukam opinii użytkowników. Najbardziej mnie zniechęca bateryjka, która podobno starcza na zaledwie 15 wydruków...
jerezano
28-02-2011, 10:59
Nie ma użytkowników ? :(
cheba nie ma.
to nie ameryka ;)
Mam, tylko cudów nie ma co oczekiwać po wydrukach. Z zasady wydrukami mają się cieszyć obdarowani, nie my.
jerezano
01-03-2011, 08:52
Mam, tylko cudów nie ma co oczekiwać po wydrukach. Z zasady wydrukami mają się cieszyć obdarowani, nie my.
O to mi właśnie chodzi, żeby przekupić ewentualnych modeli z odległych krajów. :) Na ile w rzeczywistości starcza bateryjka? Będąc w okolicach bez dostawy prądu trzeba się z tym liczyć...
To trzeba by dorobić zasilacz z paluszków, akumulatorek też się sam rozładowuje. Testów wydajnościowych nie robiłem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.