Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Polaroid PoGo

  1. #1

    Domyślnie Polaroid PoGo

    Czy ktoś użytkuje tą drukareczkę? Chcę ją kupić na wyjazd, ale szukam opinii użytkowników. Najbardziej mnie zniechęca bateryjka, która podobno starcza na zaledwie 15 wydruków...

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma użytkowników ?

  3. #3

    Domyślnie

    cheba nie ma.
    to nie ameryka

  4. #4

    Domyślnie

    Mam, tylko cudów nie ma co oczekiwać po wydrukach. Z zasady wydrukami mają się cieszyć obdarowani, nie my.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MirekM Zobacz posta
    Mam, tylko cudów nie ma co oczekiwać po wydrukach. Z zasady wydrukami mają się cieszyć obdarowani, nie my.
    O to mi właśnie chodzi, żeby przekupić ewentualnych modeli z odległych krajów. Na ile w rzeczywistości starcza bateryjka? Będąc w okolicach bez dostawy prądu trzeba się z tym liczyć...

  6. #6

    Domyślnie

    To trzeba by dorobić zasilacz z paluszków, akumulatorek też się sam rozładowuje. Testów wydajnościowych nie robiłem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •