Czy ktoś użytkuje tą drukareczkę? Chcę ją kupić na wyjazd, ale szukam opinii użytkowników. Najbardziej mnie zniechęca bateryjka, która podobno starcza na zaledwie 15 wydruków...
Szukaj
Czy ktoś użytkuje tą drukareczkę? Chcę ją kupić na wyjazd, ale szukam opinii użytkowników. Najbardziej mnie zniechęca bateryjka, która podobno starcza na zaledwie 15 wydruków...
Nie ma użytkowników ?![]()
Mam, tylko cudów nie ma co oczekiwać po wydrukach. Z zasady wydrukami mają się cieszyć obdarowani, nie my.
To trzeba by dorobić zasilacz z paluszków, akumulatorek też się sam rozładowuje. Testów wydajnościowych nie robiłem.
Skontaktuj się z nami