Krycha
08-05-2011, 23:14
Witam, mam małe pytanko do znawców tematu kompresji :)
Do tej pory robiłem na D300 w LR przy wywoływaniu rawów do jpg przy maksymalnie dobrej jakości pliki miałem rzędu 8-9 mb.
Dziś zrobiłem sobie to samo, ale pierwszy raz na plikach z D700 i o dziwo średnia wielkość plików jest znacznie mniejsza, jak to możliwe?
Do tej pory robiłem na D300 w LR przy wywoływaniu rawów do jpg przy maksymalnie dobrej jakości pliki miałem rzędu 8-9 mb.
Dziś zrobiłem sobie to samo, ale pierwszy raz na plikach z D700 i o dziwo średnia wielkość plików jest znacznie mniejsza, jak to możliwe?