coroner
20-02-2011, 12:59
Witam.
Czy ktoś z Was komponuje kadry zgodnie z ciągiem Fibonacciego ?? znalazłem coś takiego przez totalny przypadek, i zaczęło mnie zastanawiać...
http://www.jakegarn.com/the-rule-of-thirds/
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/small_the20fibonacci20spiral-1.jpg
źródło (http://pics.blameitonthevoices.com/022010/small_the%20fibonacci%20spiral.jpg)
Czy ktoś z Was komponuje kadry zgodnie z ciągiem Fibonacciego ?? znalazłem coś takiego przez totalny przypadek, i zaczęło mnie zastanawiać...
http://www.jakegarn.com/the-rule-of-thirds/
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/small_the20fibonacci20spiral-1.jpg
źródło (http://pics.blameitonthevoices.com/022010/small_the%20fibonacci%20spiral.jpg)