PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja wodna o wschodzie/zachodzie - CLS



Cysiu
18-07-2011, 17:49
Witam

Kiedyś natknąłem się fajną stronkę, której autor pokazywał jak wykonywał swoją sesję w wodzie (jezioro/morze) o wschodzie/zachodzie słońca z wykorzystaniem CLSa. W Googlach jej nie znalazłem :( Ktoś wie czego szukam?

Z góry dziękuję :)

siona
23-07-2011, 14:36
http://www.lukaszpiech.pl/

jedna z jego sesji z dokładnym opisem - z tym, ze nie wiem ja z CLSem

darko1
02-08-2011, 16:00
na tym blogu widzę że wystarczy jakis słaby aparat, słabe szkła, studio dobre i dobra znajomość photoshopa... bardzo dobra :D

morzon
02-08-2011, 16:08
na tym blogu widzę że wystarczy jakis słaby aparat, słabe szkła, studio dobre i dobra znajomość photoshopa... bardzo dobra :D

Canon 1ds mk3 + Lki to słaby aparat i szkła?

Kordian d70
02-08-2011, 16:28
na tym blogu widzę że wystarczy jakis słaby aparat, słabe szkła, studio dobre i dobra znajomość photoshopa... bardzo dobra :D


tak więc mam dla Ciebie wyzwanie:


- kup, któryś aparat z fotki,


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img853.imageshack.us/img853/420/1739815316.jpg)

- zrób zdjęcie
- zeskanuj
- odpal PS
- pochwal się Swoim dziełem na naszym skromnym forum ;-)