PDA

Zobacz pełną wersję : Tamron 90 w portrecie



Umbra
03-11-2011, 08:53
Da radę zrobić Tamronem takie zdjęcie na DX-ie?
http://500px.com/photo/2888483

W ogóle szukałem takiego tematu i coś tam jest w odmętach internetu, ale samych zdjęć jak kot napłakał.

stock
03-11-2011, 08:59
podobne da radę.

woogen
06-11-2011, 03:04
bardziej mi to wygląda na jakąś 35tkę lub 20mm z bardzo bliska. 90tka chyba nie da takiego przerysowania twarzy, chyba ze model ma taką :)