Zobacz pełną wersję : dym tytoniowy
witam.
Jak najlepiej sfotografować osobę palacą peta w studio tak żeby dym był dobrze widiczny? Jakaś kontre trzeba zapodać? ciemne tło? Prosze o jakies podpowiedzi
Pozdrawiam
superkomornik
25-05-2011, 16:29
Na dym swiatło od dołu lub kontra od tyłu.
no to się nasmrodzi zanim się dobrze wyceluje:-)
superkomornik
25-05-2011, 16:46
Na test można odpalić kadzidełko, będzie znacznie przyjemniej :)
czyli normalnie lampa do oświetlenia gęby a dodatkowo lampa na dym. Tylko że jak zapodam od dołu to nie zarzutuje to na oswietlenie gęby? chyba że bedzie to niewielka moc
raczej jakiś plasterek zastosuj żeby na sam dym błysnąć
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.