Zobacz pełną wersję : Jak uzyskac taki efekt??
moniks34
18-08-2011, 17:54
1. http://wd1.photoblog.pl/np1/201108/D3/101291940.jpg
2. http://www.maxmodels.pl/galerie/8/5/6/232856/61987.jpg
3. http://1.bp.blogspot.com/-PUDbSexZkZU/TkAPuFQwnqI/AAAAAAAADEM/no0DUuoEv1s/s1600/black+%25288%2529.jpg
4. http://4.bp.blogspot.com/-LLhT6Hx0Www/TjRnNdN0rUI/AAAAAAAADAQ/beOru1F_-LU/s1600/raz1.jpg
co do czwartego, czy to jest jakiś program, którym się takie efekty robi czy po prostu ps ??
moniks34
18-08-2011, 19:03
w tym 4 chodzi mi o pojedyncze zdjęcia na dole bez tych b&w na górze :)
moniks34
19-08-2011, 10:09
Proszę o jakiekolwiek wskazówki, posiadam ps cs5 :)
Warstwy w PS-ie. Albo np. maska z obniżonym kontrastem.
darkmajin
19-08-2011, 10:25
wrzuć galaktykę na drugą warstwę, opacity na % jaki ci odpowiada( ew zmień tryb mieszania ) i zarzuć jakiś filtr fioletowy lub krzywe na fiolet i coś tam się urodzi ;)S
moniks34
19-08-2011, 11:03
dzięki :) a o które zdjęcie ci chodzi? i mam pytanie czy w tej 4 obróbce użyto już gotowy szablon czy po prostu jest to zrobione samemu w jakimś programie??
2pompony
19-08-2011, 11:21
Moim zdaniem użyto gotowy szablon, który zrobiono wcześniej samemu w jakimś programie.
darkmajin
19-08-2011, 12:30
trochę dziwne że mój opis Tobie pomógł jako że pomyliłem wątki i to jest "przepis" na zupełnie inną fotkę :> ( niestety edytować już nie mogę )
2pompony
19-08-2011, 12:32
Należy wezwać Ekoneta, bo znowu ktoś trolluje zadając mądre pytania! :) 3 identyczne, w dodatku identycznie mądre.
moniks34
19-08-2011, 13:37
dziękuję wszystkim za wskazówki ! Miłego dnia życzę :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.