PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję obróbki zdjęcia



Aniaczy
02-10-2011, 18:00
Witam,
Ja nie ogarniam GIMPa, ale mógłby ktoś to zdjęcie
http://dl.dropbox.com/u/25409654/Zdj%C4%99cia/IMG20110929_006.jpg
Jakoś obrobić? Wg. własnego uznania. Ofc. inne tło itd.

Z góry dziękuję. ;-)

stock
02-10-2011, 18:34
a co w tym zdjęciu jest takiego ze4 wymagałoby to obróbki. To gniot i usuń to.

Greg77
02-10-2011, 19:52
Niektorzy wciaz mysla, ze obrobka da sie zrobic wszystko:D

TheKilla
02-10-2011, 20:06
nie ma to jak cyknąć fotę komórką i oczekiwać cudów...
Ładnie tam w tej Waszej Bystrzycy :P?

darkmajin
02-10-2011, 22:24
myślałem że to poważne forum...

jakie zdjęcie taka obróbka


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img64.imageshack.us/img64/3158/72411.jpg)





ps.: jestem za płatnym dostępem do forum

jacek.gold
02-10-2011, 22:29
dobra wersja :D

bognik
02-10-2011, 22:30
Darkmajin, padłam :D

Husky_
02-10-2011, 22:33
Lubię to!

JK
02-10-2011, 22:39
No dobrze. Były żarciki, ale już koniec tego linczu.
Zamykam.